Türk Kızılay Irak'ta İftar Programı Düzenledi - Son Dakika

Türk Kızılay Irak'ta İftar Programı Düzenledi

20.05.2019 21:24
Türk Kızılay Irak'ta İftar Programı Düzenledi, System.String[]

Türk Kızılay, "Dünya Yetimler Günü" ve ramazan ayı nedeniyle Irak'ın Erbil kentindeki bir yetimhanede kalan 120 yetim çocuğa iftar programı düzenledi.

Türk Kızılay, "Dünya Yetimler Günü" ve ramazan ayı nedeniyle Irak'ın Erbil kentindeki bir yetimhanede kalan 120 yetim çocuğa iftar programı düzenledi.

Erbil'deki bir restoranda verilen iftar programına, Erbil Valisi Nevzad Hadi, Türkiye'nin Erbil Başkonsolosu Hakan Karaçay ile diğer yetkililer katıldı.

Türk Kızılay Irak Delegasyonu Başkanı Murat Bilgili, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Bugün Dünya Yetimler Günü ve ramazan ayı münasebetiyle Erbil'deki yetimhanede yaşayan 120 yetim çocuğa iftar programı düzenledik." dedi.

Daha önce Erbil'deki yetim çocuklara giysi yardımında bulunduklarını belirten Bilgili, "Bizim dönemsel olarak ramazan ayı içerisinde ve sonrasında yetim çocuklar yararına etkinliklerimiz oldu. İftar programı düzenleyerek farklı bir atmosfer oluşmasını amaçladıklarını" kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Türk Kızılay Irak'ta İftar Programı Düzenledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı