Türk Kökenli Milletvekili Ünal, 2017 Seçimlerinde Aday Olmayacak - Son Dakika

Türk Kökenli Milletvekili Ünal, 2017 Seçimlerinde Aday Olmayacak

30.05.2016 14:16
Türk Kökenli Milletvekili Ünal, 2017 Seçimlerinde Aday Olmayacak, System.String[]

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti Parlamentosu Milletvekili Arif Ünal, 2017 yılında yapılacak milletvekili seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti Parlamentosu Milletvekili Arif Ünal, 2017 yılında yapılacak milletvekili seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı. Ünal, 2010 yılından beri Kuzey Ren Vestfalya Eyaletin'de Yeşiller Partisi Köln milletvekili olarak görev yapıyor. Ünal, sağlık politikası sözcüsü ve Uyum Komisyonu Başkanı olarak görevlerini yürütüyor. Arif Ünal, 14 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak olan Kuzey Ren Vestfalya Eyalet Parlamentosu seçimlerinde aday olmayacağını yazılı basın bildirisi ile duyurdu.

Arif Ünal yazılı açıklamada, "Milletvekili olarak çalışmak ve insanlara hizmet etmek güzel bir duygu ve bunu zevkle yaptığım için böyle bir karar almak pek kolay olmadı. 2010' dan bu yana Yeşiller Partisi olarak Kuzey Ren Vestfalya Eyaletin'de bir çok konuda önemli adımlar atabildik. Bu başarılardan gurur duymakla birlikte, şahsi nedenlerden dolayı böyle bir karar aldım. Bu süre içerisinde, birlikte çalıştığımız ve bana destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Bir daha ki seçime kadar yapılacak daha çok işlerimiz var. Her zaman olduğu gibi sizlerin de yardımıyla bunların da üstesinden gelebileceğimize inanıyorum." dedi.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Dünya Türk Kökenli Milletvekili Ünal, 2017 Seçimlerinde Aday Olmayacak - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın bir gün gecikmeli istifasının nedeni belli oldu Son Dakika: Türkiye'de 24 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 161 kişi vefat etti, 7381 yeni vaka tespit edildi Yüzbinlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Prefabrik evde çıkan yangında 2 çocuk hayatını kaybetti, anne ve baba olay yerinde sinir krizi geçirdi İmamoğlu'ndan Bahçeli'nin eleştirilerine yanıt: Benim yapmak istediğim, vatandaşı doğru bilgilendirmek Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu