Türk Modacı Kraliyet Gelinlerinin Arasını Açtı - Son Dakika

Türk Modacı Kraliyet Gelinlerinin Arasını Açtı

17.04.2018 11:11

Meghan Markle ile Kate Middleton Türk modacı Erdem Moralıoğlu'na aynı zamanlarda kıyafet diktirmek isteyince tartışma çıktı.

Tüm dünya Prens Harry ile Meghan Markle'ın 19 Mayıs'taki düğününü merakla beklerken Meghan Markle'nin, Kate Middleton'ın müdavimi olduğu Türk modacıya gelinlik diktirmek istemesi ortalığı karıştırdı.

BİRÇOK MODACIYLA GÖRÜŞTÜ

ABD'li prenses adayı, gelinliği için birçok modacıyla görüştü. Markle'ın geçtiğimiz günlerde Erdem Moralıoğlu'nun Londra'daki butiğinden çıkarken görülmesi ise ortaya "Prensesin gelinliğini Erdem dikecek" iddialarını çıkardı. Türk modacının kendisine yeni bir halkla ilişkilerci ve asistan tutup kadrosunu genişletmesi de bu iddiaları güçlendirdi.

KATE MİDDLETON ERKEN DAVRANDI

Bu olaylar yaşanırken Kate Middleton düğündeki kıyafetini dikmesi için çok önce Erdem Moralıoğlu ile anlaşmıştığı ortaya çıktı. Kate Middleton'ın bu hamlesi ise Meghan Markle ile arasında sıkıntı yarattı. Yaşanılan sıkıntıların ardından düğünde kimin 'Erdem' imzalı kıyafet giyeceği merak konusu oldu.

BİRÇOK YILDIZ ONU TERCİH EDİYOR

İngiltere'de birçok ödül alan Erdem Moralıoğlu'nu sadece Kraliyet Ailesi değil Hollywood yıldızlarının da tercih ediyor. Michelle Obama, Sarah Jessica Parker, Sienna Miller, Kate Winslet, Julianne Moore, Anne Hathaway, Keira Knightley Emma Stone ve Claudia Schiffer gibi isimler ünlü modacının müşterileri arasında yer alıyor.

Türk Modacı Kraliyet Gelinlerinin Arasını Açtı

Son Dakika Magazin Türk Modacı Kraliyet Gelinlerinin Arasını Açtı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Kısıtlamalar ne zaman kalkar?" sorusuna yanıt: Son durumu Kabine toplantısı sonrasında açıklarız Donald Trump'ı ayağa kaldıran "REGEN-COV" isimli korona ilacı, vakaları önlemede yüzde 100 başarı sağladı Kısıtlamada kapalı olması gereken restoranda arkadaşlarıyla kaz yiyen Tanju Çolak'ın paylaşımı tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Cinsel organının göründüğü video Nusret Gökçe'nin başına iş açtı Uyuşturucu bağımlısı komşusunun arkadaşını oturduğu siteye almak istemeyince 5 yerinden bıçaklandı Adaylığını açıklamak için düzenlediği iki toplantıyı da polis bastı yine de pes etmedi: Erdoğan'ın hamalı olacağım Can Yaman ve Diletta Leotta aşk sarhoşu! Yeni görüntüleri ortaya çıktı