Türk Oyunu Monochroma'nın Kickstarter Macerası Başarıya Ulaşmak Üzere - Son Dakika

Türk Oyunu Monochroma'nın Kickstarter Macerası Başarıya Ulaşmak Üzere

16.08.2013 12:59
Türk Oyunu Monochroma'nın Kickstarter Macerası Başarıya Ulaşmak Üzere

Hedef olarak belirlenen 80 bin dolar rakamına yaklaşılıyor. Siz de bu oyunun yapımına destek olabilirsiniz.

Mahmut Saral - - Nowhere Studios tarafından hazırlanan sinematik puzzle platform oyunu Monochroma, Kickstarter'daki macerasını başarıyla tamamlamak üzere. Ancak bunun için hala başta Türk oyuncular olmak üzere oyunseverlerin yardımına ihtiyacı var.

Monochroma için Kickstarter'da belirlenen hedef, 80 bin dolar. Şimdiye kadar elde edilen rakam ise, 61 bin doları geçmiş durumda ve kampanyanın sona ermesi için 7 gün var. Kickstarter'da bugüne kadar birçok yaratıcı proje gördük ve büyük kısmı da başarıya ulaştı. Siz de Monochroma oyununun yapımında katkınız olsun istiyorsanız, buraya giderek oyun hakkında bilgilere ulaşabilir ve ekibe destek olabilirsiniz. Kickstarter'da karşınıza birçok seçenek çıkıyor ve size uygun olanlara göre hareket edebiliyorsunuz. Ayrıca, destek miktarınıza göre oyun ve oyunla ilgili yan ürünlere de sahip olabiliyorsunuz.

Bir de, Nowhere Studios'tan Burak Tezateşer ile geçtiğimiz günlerde bir röportaj gerçekleştirmiştik. Monochroma hakkında daha fazla bilgi için röportajımıza da göz atabilirsiniz.

Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Kaynak: Teknokulis
YORUMLAR
500

Son Dakika Teknoloji Türk Oyunu Monochroma'nın Kickstarter Macerası Başarıya Ulaşmak Üzere - Son Dakika


Advertisement