Türk Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıl Dönümü - Son Dakika

Türk Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıl Dönümü

10.04.2018 14:37
Türk Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıl Dönümü, System.String[]

Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıl dönümü Beyşehir ilçesinde törenle kutlandı.

Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıl dönümü Beyşehir ilçesinde törenle kutlandı.

Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen tören, İlçe Emniyet Müdürlüğüne ait çelengin Atatürk Anıtı'na bırakılmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti.

Anıt alanındaki programın son bulmasının ardından ilçe protokolü ve emniyet teşkilatı mensupları beraberlerindeki gazi ve şehit yakınlarıyla Beyşehir şehitliğini ziyaret ederek dua etti.

İlçe Emniyet Müdürü Kılıç ve bir grup teşkilat mensubu, daha sonra Kaymakam Yusuf Özdemir'i makamında ziyaret etti.

Anıt alanındaki törene, Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arif Turfand, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Kılıç, Emniyet teşkilatı mensupları, kamu kurumlarının amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Kutlamalar nedeniyle Beyşehir Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesinde de bir program düzenlendi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Türk Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıl Dönümü - Son Dakika


Son Dakika

Çukur'un. 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Selim Koçavalı hayatını kaybediyor Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Dört bakanlıkta çok sayıda atama gerçekleşti Cinsel ilişki teklifini reddettiği için kendisini vuran sevgilisini öldürmüştü! Tutuklanmasına karar verildi Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katil zanlısı hastanede öldü Çin aşısıyla ilgili spekülatif yorumlara Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan tepki: Araba değil bu Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı