Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı - Son Dakika

Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı

09.04.2021 10:45
Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı, System.String[]

Viranşehir'de polis memurları, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kan bağışında bulunup, şehitler için Mevlid-i Şerif okuttu.

Viranşehir'de polis memurları, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kan bağışında bulunup, şehitler için Mevlid-i Şerif okuttu.

"Polis Haftası" etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürü Kılıç Aslan ve polis memurları Türk Kızılayı Viranşehir şubesi işbirliği ile başlatılan kan bağışı kampanyasına katılan gönüllü polisler bağışta bulundu.

Etkinlikler kapsamında, Yenışehir Mahallesinde bulunan Tepret Camisinde Mevlid-i Şerif okundu, şehitler, güvenlik güçleri ve tüm İslam alemi için dua edildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Çad Cumhurbaşkanı, cephede hayatını kaybetti Son Dakika: Çad Cumhurbaşkanı, cephede hayatını kaybetti FETÖ'den müebbet hapis cezası alan eski Samsun Garnizon Komutanı Eken, koronavirüsten hayatını kaybetti FETÖ'den müebbet hapis cezası alan eski Samsun Garnizon Komutanı Eken, koronavirüsten hayatını kaybetti Kayıp atlarla ilgili tartışmaların odağındaki Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin MHP'den istifa etti Kayıp atlarla ilgili tartışmaların odağındaki Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin MHP'den istifa etti Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı Türk kulüplerine sürpriz çağrı: Gelin biz de kendi ligimizi kuralım Türk kulüplerine sürpriz çağrı: Gelin biz de kendi ligimizi kuralım Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, halk oyunu oynadığı videosunu yayınladı Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, halk oyunu oynadığı videosunu yayınladı Karın bölgesindeki aort damarı bir futbol topu genişliğine erişti! Doktorlar bile gözlerine inanamadı Karın bölgesindeki aort damarı bir futbol topu genişliğine erişti! Doktorlar bile gözlerine inanamadı Yere yatırıp üzerine çıktığı genci acımadan yumrukladı! Bir de o anları video çektirdi Yere yatırıp üzerine çıktığı genci acımadan yumrukladı! Bir de o anları video çektirdi