Son Dakika Haberleri: Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yılı

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yılı

3 yıl önce

Zara ve Hafik ilçelerinde Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. yılı dolayısıyla çeşitli programlar düzenlendi.

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yılı, System.String[]
Zara ve Hafik ilçelerinde Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. yılı dolayısıyla çeşitli programlar düzenlendi.

Zara İlçe Emniyet Müdürlüğünde şehitler için kurban kesildi, Merkez Camisi'nde mevlit programı düzenlendi. Programın ardından cami avlusunda vatandaşlara etli pilav ikram edildi.

Programa, AK Parti Sivas Milletvekilleri Mehmet Habib Soluk, Selim Dursun, Zara Kaymakamı Yunus Kızılgüneş, Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Zara Emniyet Müdürü Cevat İratçı, asli görevleri içerisinde her şart altında halkın güvenliğini, asayişini sağlamakla mükellef olan emniyet güçlerinin vatan için, Türk milleti için görevinin başında olduğunu belirterek, Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yılını kutladı.

Hafik

Hafik Emniyet Amirliği personeli, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. yılı dolayısıyla İlçe Kaymakamı İdris Arslan'ı makamında ziyaret etti.

Emniyet Amiri Eşref Güldemir ve beraberindekiler Arslanla bir süre sohbet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Arslan, "Vatandaşlarımızın güvenliği ve huzuru gibi çok önemli bir görevi üstlenen tüm polis teşkilatımızın gününü kutluyorum." dedi.
Haber Yayın Tarihi: 07.04.2017 02:30 Kaynak: AAGenç kızın hareket halindeki otobüsten düşüp öldüğü olayda dikkat çeken detay! YKS Türkiye birincisi: Şöyle bir bakayım dedim, böyle oldu Ekrem İmamoğlu: Böyle bir yere çocuğum, eşim girmez