Türk Ressamlar" Seminerleri 22 Mart'ta Başlayacak - Son Dakika

Türk Ressamlar" Seminerleri 22 Mart'ta Başlayacak

Samed Karagöz ve İsmail Erdoğan, "Türk Ressamlar" seminerlerinde her cuma sanatseverlerle bir araya gelecek.

Samed Karagöz ve İsmail Erdoğan, "Türk Ressamlar" seminerlerinde her cuma sanatseverlerle bir araya gelecek.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ'nin geçen sene aralık ayında başlattığı "Sanatın Süper Kısa Serüveni" seminerleri, "Türk Ressamlar" başlığıyla devam ediyor.


Seri kapsamında gerçekleştirilecek seminerler, 22 Mart Cuma günü başlayacak, her cuma Atatürk Kitaplığı Konferans Salonu'nda 18.30-20.30 saatleri arasında yapılacak.


Samed Karagöz ve İsmail Erdoğan tarafından verilecek seminerlerde, sırasıyla Osman Hamdi Bey, Hoca Ali Rıza, İbrahim Çallı, Malik Aksel, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Abidin Dino ve Erol Akyavaş'ın sanatçı kişilikleri, dönemlerinin sanat anlayışları ve bugüne yansımaları ele alınacak.

Son Dakika

15:28 Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin köpekleri için yaptırdığı mezarlık sosyal medyada gündem oldu 13:40 Uzmanlardan sahte altın uyarısı: Güvendiğiniz yerden alın 13:29 Tokat'taki bakır madeninde altın bulundu 12:43 Acun Ilıcalı dede oldu! Banu Ilıcalı ilk bebeği Begüm'ü kucağına aldı 12:37 Ezine'nin 40 yıllık sanayi sitesi hayali gerçek oluyor 11:53 En düşük maaş kaç lira olacak? İşte memur ve emeklinin temmuzda alacağı zamlı aylıklar 11:39 Konya'da nüfusu 18 ilçe merkezinden fazla olan olan mahalleye karakol yapılması isteniyor 11:37 Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen Konya'nın eşsiz lezzetlerinden fırın kebabı damak çatlatıyor 11:23 Ayasofya tartışmaları hakkında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu: İtiraz etmeyeceğiz 11:20 Ünlü sunucu Kelly Brook'tan cinsel ilişki itirafı: Yaş ilerledikçe daha iyi oluyor 10:53 Koronavirüs vakalarında artış görülen Bursa'da tepki çeken görüntüler 09:48 Komşu iki ailenin kavgasında ortalık savaş alanına döndü 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:27 En çok bilinen koronavirüs belirtileri yaz aylarıyla birlikte değişti 09:17 Savcılık, Ecrin bebeğin ölümünde 'ihmali bulunan' üvey babaannenin 25 yıl hapsini istedi