Türk Telekom Grubu Epica Ödülleri'nde 4 Ödül Aldı - Son Dakika

Türk Telekom Grubu Epica Ödülleri'nde 4 Ödül Aldı

11.12.2015 12:18
Türk Telekom Grubu Epica Ödülleri'nde 4 Ödül Aldı, System.String[]

Türk Telekom Grubu, reklam, halka ilişkiler, tasarım, medya ve dijital iletişim alanlarında yaratıcı projelerin yarıştığı Epica Ödülleri'nde 4 ayrı ödül kazandı.

Türk Telekom Grubu, reklam, halka ilişkiler, tasarım, medya ve dijital iletişim alanlarında yaratıcı projelerin yarıştığı Epica Ödülleri'nde 4 ayrı ödül kazandı.

Türk Telekom Grubu açıklamasına göre, grup, Epica Ödülleri'nde  "Avea Arabam" ve "Yedek Rehber" uygulamalarının müşterinin hayatına kattığı faydayı anlatan basın ilanlarıyla 4 ödüle layık görüldü.

Grup, "Yedek Rehber" ilanıyla "Kişisel Elektronik Cihazlar ve Telekomünikasyon" ile "Kamu Hizmetleri" kategorilerinde 2 Gümüş Epica ödülü kazandı.

"Avea Arabam" için yapılan 3 farklı ilanla "Otomotiv ve Yedek Parça" kategorisinde Gümüş Epica alan gruba, bu ilanla ayrıca "Telekomünikasyon ve Kamu Hizmetleri" kategorisinde Bronz Epica verildi.

Ödül kazanan projelerden "Yedek Rehber", kullanıcıların SIM kart üzerinde yer alan telefon defterlerini yedeklemelerine imkan sağlıyor. Böylece SIM kart bozulduğunda veya cep telefonu çalındığında, alınacak yeni SIM karta yedeğe alınan telefon numaraları tekrar yüklenebiliyor.

Avea Arabam uygulaması ise GSM, iBeacon ve GPS özelliklerini bir araya getirerek aracın park edildiği yeri bulmayı kolaylaştırıyor. Uygulama sayesinde aracın park yeri kaydedilebilirken, park edilen noktayla ilgili detaylar not olarak eklenebiliyor. Uygulama ayrıca, bulunulan noktadan park yerine rota çizebilme imkanı da sunuyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Türk Telekom Grubu Epica Ödülleri'nde 4 Ödül Aldı - Son Dakika


Son Dakika

Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlığını kaybedip elemeye kalan isimler belli oldu Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar