Türk Telekom ile Ttvpn Projesi Protokolü İmzalandı - Son Dakika

Türk Telekom ile Ttvpn Projesi Protokolü İmzalandı

05.01.2012 14:40
Türk Telekom ile Ttvpn Projesi Protokolü İmzalandı, System.String[]

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ile Türk Telekom İl Müdürlüğü arasında kesintisiz ve güvenli bilgi işlem altyapısı için TTPVPN projesi protokolü imzalandı.

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ile Türk Telekom İl Müdürlüğü arasında kesintisiz ve güvenli bilgi işlem altyapısı için TTPVPN projesi protokolü imzalandı.

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğündeki protokol imza töreninde açıklama yapan Genel Müdür İlhan Bayram, kullanacakları yeni teknoloji ile vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacaklarını söyledi. Kocaeli'de 585 bini aşkın aboneye hizmet verdiklerini belirten Bayram, "Vatandaşımıza kaliteli su ve kaliteli altyapı hizmetleri sunan bir hizmet kuruluşuyuz. Bu hizmetleri yaparken, vatandaşlarımız ile ilgili münasebetimizi sağlayan bilgi işlem ünitelerimizin süratli hizmet yapmaları için de Türk Telekom altyapısını kullanıyoruz" dedi.

Türk Telekom'un sağladığı yeni imkanla daha süratli hizmet edebileceklerini vurgulayan Bayram, "Kocaeli'nde bilgi işlem altyapısı anlamında destekleri devam edecek olan Türk Telekom ile birlikte memleketimize ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Türk Telekom İl Müdürü Fatih Mehmet Bağırıcı da Türk Telekom olarak, TTVPN adlandırılan ürünün müşterilerin çok daha hızlı ve kaliteli iyi hizmet alması için geliştirildiğini belirterek, "Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi bu hizmeti almakla müşterilerine ne kadar önem verdiğinin en büyük göstergesi olduğunu düşünüyorum" dedi.

Açıklamaların ardından, protokol, Bayram ve Bağırıcı tarafından imzalandı.

-Sistem-

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi abonelik, tahakkuk, tahsilat ve arızalarını 12 ilçede bulunan şube müdürlükleri ve şantiyelerde kurulu bulunan ve Genel Müdürlüğe bağlı bilişim sistemleri ağı ile yürütüyor. Bu ağ, Türk Telekom'un altyapısı üzerinde haberleşiyor. Yeni proje ile Genel Müdürlük ve şube müdürlüklerinin kullanmış oldukları bant genişliği artarak, hizmet kalitesi yükselecek ve belli gün ve saatlerde oluşan sıkıntılar ortadan kalkacak.

TTVPN ile çok noktadan çok noktaya, kesintisiz ve internet trafiğinden izole, güvenli bir iletişimin yanı sıra birimler arasındaki bağlantı, internet bulutu üzerinden değil, kapalı devre ve tam yedekli TT omurgası üzerinden sağlanacak.

TTVPN hizmeti, sağladığı gelişmiş yönlendirme mekanizması ile yedeklilik, acil durum ihtiyacı için oldukça basit ve esnek çözüm sağlayacak.

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türk Telekom ile Ttvpn Projesi Protokolü İmzalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Almanya'da otomobil kalabalığa daldı: 1 ölü, 3 ağır yaralı 2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'ne layık görülen isimler belli oldu Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Son Dakika: Türkiye'de 29 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 72 kişi vefat etti, 2319 yeni vaka tespit edildi Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı