Son Dakika Haberleri: Türk Topçuları Dağı Bombaladı, Köylüler O Anları Böyle Görüntüledi

Türk Topçuları Dağı Bombaladı, Köylüler O Anları Böyle Görüntüledi

3 gün önce

Türk topçuları dağı bombaladı, köylüler o anları böyle görüntülediKİLİS - Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bombalanan Küçük Darmık Dağı'nı izleyen köylüler o anları cep telefonu kameralarıyla kaydetti.

Türk topçuları dağı bombaladı, köylüler o anları böyle görüntüledi

KİLİS - Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bombalanan Küçük Darmık Dağı'nı izleyen köylüler o anları cep telefonu kameralarıyla kaydetti.
Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında geçen hafta uçaklarımız ve topçularımız Küçük Darmık Dağındaki PKK/PYD/YPG terör örgütüne ait mevzileri bombaladı. Karadan ilerleyen Türk askeri ÖSO güçlerine destek olan uçaklarımız ve topçularımız hedeflere bomba yağdırdı. Uçaklarımızın Küçük Darmık Dağını bombalama anı, sınırın Türkiye tarafındaki köylüler tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Bombalar terör mevzilerini yerle bir ederken hayatında ilk defa uçakların bir yeri bombaladığını canlı canlı izleyen bir köylünün ilginç ses efektleri cep telefonuyla kaydedildi.Kriz Çıkartacak Suriye İddiası: Esad Rejiminin Öncü Birlikleri Afrin'e Girdi AB'den Türkiye'ye Skandal Vize Serbestliği Şartı: Afrin'den Çekilin

Esad Rejiminin Kimyasal Yalanına Bakan Çavuşoğlu'ndan Yalanlama! Kilis'te Evin Mutfağına Roket Düştü