Son Dakika Haberleri: Türk TV Tarihinde Devrim! Müge Anlı Reytinglerde Ezip Geçti

Türk TV Tarihinde Devrim! Müge Anlı Reytinglerde Ezip Geçti

10 ay önce

Tüm prime time yapımlarını geride bırakarak toplam izleyicide ikinci olan Müge Anlı, Türk televizyon tarihine geçen bir başarıya imza attı.

ATV'de sabah kuşağında ekranlara gelen ' Müge Anlı ile Tatlı Sert' programı, önceki gün neredeyse tüm prime time yapımlarını geride bırakmayı başardı.

Posta Gazetesi'nden  Mesut Yar'ın, "Bu da ekrandaki devrim!" başlıklı yazısı şöyle:

"Prime time en basit manasıyla televizyon izleyicisinin en yüksek katılımla ekran karşısında olduğu saat dilimidir.

TOPLAM İZLEYİCİDE İKİNCİ OLDU

Ve terminolojide bu dilim saat 20.00 ile 23.00 arası olarak tanımlanır. Daha doğrusu tanımlanırdı. Çünkü önceki gün  Sabah kuşağında yayınlanan  Müge Anlı ile Tatlı Sert ( Atv) neredeyse tüm prime time yapımlarını geride bırakarak toplam izleyicide ikinci oldu.

TÜRK TELEVİZYON TARİHİNDE DEVRİM

Böylece Türk TV tarihinde kendi çapında ilginç bir devrim yaşandı.  Müge Anlı'ya sabahın 10.00'unda dizilerin bile dudağını ısırtacak bu reytingi aldıran nedenleri anlatmaya gerek yok. Kimi 'kar-kış filan' diyebilir, kimiyse 'ekranlar boştu' deyip küçümseyebilir...

Ben ise neticeye bakarım. İzleyiciye dokunan bir iş için 24 saatin herhangi bir yerinde olmak yeterlidir. Kanıtı buz gibi ortada işte!"


Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi
Bakan Gül, Doğruladı! ABD, Tutuklu Konsolosluk Çalışanı Metin Topuz'un Telefonunu İstedi