Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu: Beat The Game - Son Dakika

Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu: Beat The Game

07.09.2015 21:12
Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu: Beat The Game, System.String[]

"Sesleri bulun, tempoyu kurun, müziği yaratın.

"Sesleri bulun, tempoyu kurun, müziği yaratın."

"Karate Kamil" serisiyle tanıdığımız Cemre Özkurt, San Francisco'da Electronic Arts'da Sims3, Tell Tale Games'de Back to the Future ve son olarak da Activision/Blizzard'da Skylanders oyununda calistiktan sonra kendi oyun şirketi Worm Animation'ı kurdu. Geliştirdiği ilk bağımsız oyun olan Beat the Game yakında PC ve MAC platformlarında oyuncularla buluşacak.

Müzikal macera türünde olan oyunun fragmanı bu hafta yayına girdi. Oyun içi grafiklerden oluşan tanıtım filmi, görüntü kalitesiyle oyundan çok bir filmden kareleri andırıyor.

Absürd, soyut bir paralel evrenin içinde geçen oyun, fütüristik ve alternatif bir geleceği resimliyor. Oyundaki kahramanımız Mıstık yolunu, rastladığı objeleri bir araya getirerek oluşturduğu seslerle buluyor. Boynundaki kayıt cihazıyla hiç duyulmamış sesler arayan Mıstık, bazen bir taşı fırlatarak cıkardığı gürültüyü kaydediyor, bazen de yeni tanıştığı başka bir karakterden ses örnekleri alıyor. Oyun boyunca bu parçaları birleştirip benzersiz bir müzik oluşturmaya calışıyor.

Filmsel bir anlatımla ilerleyen Beat the Game, özellikle müzik tutkusu olanlar ve kaliteli grafikli macera oyunları sevenler için heyecan uyandırıyor.

Trailer:

Website:

http://www.teknotalk.com/turk-yapimi-muzikal-macera-oyunu-beat-the-game-41298/

Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu: Beat The Game
Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu: Beat The Game
Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu: Beat The Game
Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu: Beat The Game

- Kaynak: Teknotalk.com

Son Dakika Teknoloji Türk Yapımı Müzikal Macera Oyunu: Beat The Game - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız