Turkcell'den Mobil Şirket Toplantısı - Son Dakika

Turkcell'den Mobil Şirket Toplantısı

15.02.2012 14:29
Turkcell'den Mobil Şirket Toplantısı

Kadir Çöpdemir'in sunuculuğunu yaptığı toplantı açılış konuşmaları ile başladı.

Anemon Otel'de düzenlenen toplantıya, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Turkcell Kurumsal Hizmetler Genel Müdür yardımcısı Selen Kocabaş ile çok sayıda davetli katıldı. Kadir Çöpdemir'in sunuculuğunu yaptığı toplantı açılış konuşmaları ile başladı.

TURKCELL TÜRK KALSIN

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Yılmaz Büyükerşen yaptığı konuşmada, Turkcell'in tahminlerin ötesinde çok dinamik ve enerjik bir kurum haline geldiğini belirterek, Turkcell'in Türk kalması gerektiğini söyledi. Teknolojinin yarattığı sorunlara mutlaka tedbir alınması gerektiğine dikkat çeken Büyükerşen şunları kaydetti:

"İletişim öyle bir konsept, öyle bir kavram ki, her meslek için lazım. Tıpçı için de, sanayici için de, tüccar için de, dünyada aklınıza gelebilecek ne kadar meslek var ise hepsi için bu iletişim lazım. Turkcell gerçekten Türkiye'de bugün bütün tahminlerin ötesinde çok büyük bir sıçramayla çok büyük bir teknolojiyi ve Türkiye'nin bu konudaki çok atılımcı, çok dinamik, çok enerjik kurumlarından birisi haline geldi. Tabi uluslararası piyasada sermayeler el değiştiriyor. Bir ulusta sermayeler, bir ulustan bir ulusa geçebiliyor. Türkiye'de bu doğal süreç içerisinde pek çok fabrikasını çeşitli araç gereçlerini, çeşitli sektörlerini satabiliyor. Altını çizerek söylüyorum Türkiye'de pek çok şeyi bugünkü ekonomik koşullarda uluslararası yapabilirsiniz. Ama ne olur Turkcell Türk olarak kalsın diyorum. Sermayeye ihtiyaç duyduğu zamanda sizler, bizler hepimiz karınca, kaderince onun sahipleri arasında olmak için gayret gösterelim. Biz büyükşehir belediyesi olarak da iletişimi en iyi kullanan belediyelerden biriyiz. Kendimi değil, belediyemizi övüyorum. Belediyemizi överken de Eskişehirlilerimizi övüyorum.

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ise, Turkcell'li olmayı tercih eden şirketlerin başarısına daha fazla katkı sağlamak için yeni bir vizyon geliştirerek Turkcell MobilŞirket'i hayata geçirdiklerini söyledi. Ciliv, Bir yıldır şirketlerimize mobil iletişimin sağladığı olanakları tanıtmak ve danışmanlık vererek yaşayacakları teknolojik dönüşümü kolaylaştırmak için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Anadolu'yu gezerek, binlerce şirketimize bu vizyonu anlatıyoruz, anlatmaya devam edeceğiz diye konuştu.

ESKİŞEHİR EN MOBİL 17'NCİ ŞEHİR

Yapılan araştırmalara göre Eskişehir Türkiye'nin en mobil 17'nci şehri oldu. Buna göre Eskişehir'de en mobil sektörler; turizm, kimya, finans, medya, bilgi teknolojileri, enerji, inşaat, tekstil, üretim, eğitim ve kamu olduğu saptandı. Ayrıca Eskişehir'de en çok kullanılan mobil teknolojiler; mobil ses, mobil pos, mesajlaşma, toplu mesajlaşma ve akıllı telefonlar oldu.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Turkcell'den Mobil Şirket Toplantısı - Son Dakika


Advertisement