Turkcell Global Bilgi'nin Yaz Şenliklerinin Finali İstanbul'da Yapıldı - Son Dakika

Turkcell Global Bilgi'nin Yaz Şenliklerinin Finali İstanbul'da Yapıldı

29.08.2013 10:45
Turkcell Global Bilgi'nin Yaz Şenliklerinin Finali İstanbul'da Yapıldı

Tukcell Global Bilgi'nin Social Clup ekibi, daha önce Diyarbakır, İzmir ve Erzurum'da gerçekleştirdikleri yaz şenliklerinin sonuncusunu İstanbul'da düzenlendi.

Toplam 1500 çalışan, hazırlanan plaj konseptli şenlikte gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

Türkiye'nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi'nin birbirinden farklı etkinliklere imza atan Social Clup ekibi, İstanbul'daki şirket çalışanları için yaz şenliği düzenledi. Daha önce Diyarbakır, Erzurum ve İzmir lokasyonu çalışanları için organize edilen plaj konseptli yaz şenliğinin sonuncusuna 1500 çalışan katıldı.

Etkinlik kapsamında lokasyon bahçesine havuz, kum, plaj şemsiyeleri ve şezlonglar kurularak sahilleri aratmayan bir konsept hazırlandı. Sıcak yaz gününde havuz başında serinleyip kumdan kaleler yaparak çocukluktan kalma bir gün geçiren çalışanlar arasında düzenlenen eğlenceli yarışmalarla da kazananlara sürpriz hediyeler verildi. Plajda Balili masözler tarafından el masajı yaptıran çalışanlara, gün boyu çeşitli ikramlar yapıldı. Gönüllerince bir gün geçiren çalışanlar fırsat buldukları her uygun zamanda bahçeye inip su savaşı, karaoke gibi birbirinden eğlenceli yarışma ve aktivitelere katılarak günün stresini attı.

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ersin Aydın "Şirket olarak çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu üst noktalarda tutmak adına sene içerisinde birçok etkinlik düzenliyoruz. Farklı ve eğlenceli bir gün geçirmelerini amaçladığımız çalışanlarımız bu şekilde iş streslerini biraz da olsa üzerlerinden atabiliyor, daha verimli işler ortaya çıkarabiliyor. İstanbul'da finalini yaptığımız ve bu güne kadar birçok lokasyonumuzda gerçekleştirdiğimiz yaz şenliklerimizle çalışanlarımıza çok eğlenceli ve farklı bir gün sunduk. Bünyemizde oluşturduğumuz Social Clup ekibi ilerleyen dönemlerde de farklı etkinliklere imza atmaya devam edecek."

YORUMLAR
500
'Kadından kuşçu' olmaz görüşünü yıkarak Türkiye'nin 'kuşçu ablası' oldu 'Kadından kuşçu' olmaz görüşünü yıkarak Türkiye'nin 'kuşçu ablası' oldu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Turkcell Global Bilgi'nin Yaz Şenliklerinin Finali İstanbul'da Yapıldı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement