Turkish Airlines Challenge 156 Golfçünün Katılımıyla Başladı - Son Dakika

Turkish Airlines Challenge 156 Golfçünün Katılımıyla Başladı

26.04.2018 16:45
Turkish Airlines Challenge 156 Golfçünün Katılımıyla Başladı, System.String[]

Turkish Airlines Challenge 156 golfçünün katılımıyla başladıNamık Kemal KILINÇ SERİK(Antalya),(DHA)Antalya'nın Serik ilçesinde düzenlenen ve Avrupa'nın en yetenekli genç golfçülerini buluşturan Turkish Airlines Challenge başladı.

Turkish Airlines Challenge 156 golfçünün katılımıyla başladı

Namık Kemal KILINÇ SERİK(Antalya),(DHA)

Antalya'nın Serik ilçesinde düzenlenen ve Avrupa'nın en yetenekli genç golfçülerini buluşturan Turkish Airlines Challenge başladı.

Turkish Airlines Challenge, Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki Gloria Golf Kulübü'nde sabahki oyunlarla başladı. 30'u aşkın ülkeden 156 golfçünün katıldığı turnuvada Türkiye adına Ali Altuntaş, Hamza Sayın, Deha Özer Şenay, Bülent Karataş ve Bekir Kara, amatörlerdeyse Leon Açıkalın, Taner Yamaç, Ahmet Telli, Hamza Esmer ve Mutlu Güner mücadele ediyor.

Turnuvanın son iki gününde elemeyi geçen oyuncular 200 bin euroluk ödülden en büyük payı almak için ter dökecek. Organizasyon 29 Nisan'da oynanacak finalin ardından ödül töreniyle sona erecek.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Turkish Airlines Challenge 156 Golfçünün Katılımıyla Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Çukur'un 105. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı! Sinan Engin konuk oyuncu oluyor Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, Paşinyan hükümetinin istifa etmesini isteyip erken seçim çağrısı yaptı MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, gözyaşlarına boğuldu Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti