Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

18.12.2018 00:05

Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu Altın Marka Ödülleri'nde Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı Ödülünü Hüseyin Sözlü aldıİSTANBUL - Bu yıl ikincisi organize edilen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ikinci Türkiye Altın Marka Ödülleri,...

Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu

Altın Marka Ödülleri'nde Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı Ödülünü Hüseyin Sözlü aldı

İSTANBUL - Bu yıl ikincisi organize edilen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ikinci Türkiye Altın Marka Ödülleri, İstanbul'da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı, halk tarafından yapılan oylama sonucunda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü seçildi.

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Türkiye Altın Marka Ödülleri sahipleri ile buluştu. Sunuculuğunu ünlü mankenler Özlem Yıldız ve Şenol İpek'in yaptığı organizasyon, İstanbul'da bir otelde gerçekleştirildi. Ödül törenine iş, sanat ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda ödül törenine geçildi. Halk tarafından yapılan oylamada yılın Büyükşehir Belediye Başkanı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü seçilerek ödüle layık görüldü.

Törende konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Bu zor şartlarda 4 dönem belediye başkanlığı yaptım. Var olan kaynakları doğru değerlendirmek, verimli kullanmak, halkın içerisinde olmak, halktan yana bir siyasetçi olmak ve halkınıza olan, ülkenize olan inancınızla çalıştığınızda bu ülke insanının uygarlık seviyesinin en büyük göstergesi olarak düşünüldüğünde yaptığımız bu iş çok önemli ve sorumluluk gerektiriyor. Altın marka ödüllerinde Büyükşehir Belediyesi olarak seçilmiş olmamız bizim için büyük bir kıvanç kaynağı. Seçenlere teşekkür ediyorum. Bu ödülü eşime ve çocuklarıma armağan ediyorum" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
500
Muğlalı Demircan 'Okçuluk Yıldızlar Türkiye Şampiyonu' oldu Muğlalı Demircan 'Okçuluk Yıldızlar Türkiye Şampiyonu' oldu Türkiye Caferileri Lideri Özgündüz: Atamalarda Iğdırlı, Azeri; Caferi Türk Olduğu İçin Elenmesi Bizi Rencide Eder Türkiye Caferileri Lideri Özgündüz: Atamalarda Iğdırlı, Azeri; Caferi Türk Olduğu İçin Elenmesi Bizi Rencide Eder Yıldızlar Okçuluk Türkiye Şampiyonası tamamlandı Yıldızlar Okçuluk Türkiye Şampiyonası tamamlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement