Türkiye amatör açık şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı - Son Dakika

Türkiye amatör açık şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı

14.09.2019 17:36
Türkiye amatör açık şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı, System.String[]

Antalya'nın Serik ilçesinde devam eden MVK Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı.

Antalya'nın Serik ilçesinde devam eden MVK Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı.

Türkiye Golf Federasyonu'nun 2001 yılından bu yana düzenli olarak organize ettiği ve bu yıl 18'inci kez gerçekleştirilen Uluslararası Türkiye Amatör Açık Şampiyonası, Serik'e bağlı Belek turizm merkezinde devam ediyor. Titanic Golf Kulübü'nde oynanan turnuvada 11 ülkeden 55 oyuncu yer alıyor. Şampiyonada 11'i kadın toplam 30 Türk sporcu dereceye girmek için mücadele ediyor.

Şampiyonanın üçüncü raundunun sonunda erkeklerde Danimarkalı Mads Roddik ve Rus Egor Eroshenko toplamda 213'er (-3) vuruşla birinci, Danimarkalı Kasper Nyland 214 (-2) vuruşla ikinci, Alman Richard Schumann 217 (+1) vuruşla üçüncü sırada yer aldı.

Kadınlarda Hollandalı Lizzy Peeters ve Rus Nataliya Guseva toplamda 209'ar (-7) vuruşla birinci, milli sporculardan Petek Peker 227 (+11) vuruşla ikinci, Ayşe Demir 228 (+12) vuruşla üçüncü basamakta yer aldı.

- Antalya
Türkiye amatör açık şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı
Türkiye amatör açık şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı
Türkiye amatör açık şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Türkiye amatör açık şampiyonası'nda 3'üncü raunt tamamlandı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı