Türkiye'de Bir İlk: Hem İzle, Hem Söyle - Son Dakika

Türkiye'de Bir İlk: Hem İzle, Hem Söyle

25.06.2015 16:32
Türkiye'de Bir İlk: Hem İzle, Hem Söyle, System.String[]

Karlar Ülkesi, çocukların filmin sevilen şarkılarına eşlik edebileceği karaoke versiyonu 'Karlar Ülkesi Sen de Söyle' ile Türkiye'de bir ilke imza atıyor.

Danone Sütlü Atıştırmalıklar sponsorluğunda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan 'Karlar Ülkesi Sen de Söyle' 10 Temmuz'da yeniden vizyonda…

Korkusuz ve iyimser Anna'nın, Arendelle Krallığı'nı buzlu güçleri ile sonsuz kış içinde bırakan kız kardeşi Elsa'yı bulmak üzere, dayanıklı dağ adamı Kristoff, onun sadık ren geyiği Sven ve sevimli kardan adam Olaf ile birlikte çıktığı efsanevi macerayı anlatan Karlar Ülkesi, izleyenlerin sinemada şarkılarına eşlik edebileceği 'Karlar Ülkesi Sen de Söyle' karaoke versiyonu ile 10 Temmuz'da yeniden vizyona giriyor.

Milkshake, Meyveli Yoğurt, Meyveli Süt ve MiniMenü isimli süt kremalı ballı keki ile çocuklara sağlıklı atıştırmalık alternatifleri sunan Danone Sütlü Atıştırmalıklar, sponsor olduğu 'Karlar Ülkesi Sen de Söyle' ile bir ilke imza atarak, çocukları filmin en sevilen şarkılarına eşlik etmeye davet ediyor. Danone Sütlü Atıştırmalıklar, Karlar Ülkesi karakterlerinin de yer aldığı ürün portföyü ile çocuklara hem sağlıklı, hem de çok eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Walt Disney Animasyon stüdyolarının 53. filmi olan "Karlar Ülkesi" ilk vizyona girdiği 2013 yılında 'En iyi Animasyon' ve 'En İyi Şarkı' olmak üzere iki dalda Oscar® ödülüne layık görülmüştü. Elde ettiği uluslararası başarıların yanı sıra ülkemizde de Disney'in tüm zamanların en iyi açılışını yapan ve en yüksek hasılat elde eden animasyon filmi ünvanının sahibi olmuştu.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Türkiye'de Bir İlk: Hem İzle, Hem Söyle - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Alev Alev dizisinde alkış toplayan sahne! Cemre, yıllarca kendisine psikolojik şiddet uygulayan eşine meydan okudu Alışverişten dönen kadın hiç tanımadığı biri tarafından darbedildi İstanbul'un ortasında vahşet! 4'ü yavru 7 kedi parçalanmış halde bulundu 40 bin TL'lik kürk yaptıran Bülent Ersoy'dan bir garip çıkış: Asgari ücretlilere üzülüyorum Malatya'da 4,7 büyüklüğünde deprem Belirti göstermeyen korona vakalarının da açıklanmasıyla İstanbul trafik yoğunluğunda azalma görüldü Polise, "Başıma silah dayayıp, 600 bin liramı gasbettiler" diyen kadın parayı kumarda kaybetmiş Bir anlık dalgınlıkla yıllardır biriktirdiği 3 bileziği çöpe attı