Türkiye'de Bir İlk: Hem İzle, Hem Söyle - Son Dakika

Türkiye'de Bir İlk: Hem İzle, Hem Söyle

25.06.2015 16:32
Türkiye'de Bir İlk: Hem İzle, Hem Söyle, System.String[]

Karlar Ülkesi, çocukların filmin sevilen şarkılarına eşlik edebileceği karaoke versiyonu 'Karlar Ülkesi Sen de Söyle' ile Türkiye'de bir ilke imza atıyor.

Danone Sütlü Atıştırmalıklar sponsorluğunda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan 'Karlar Ülkesi Sen de Söyle' 10 Temmuz'da yeniden vizyonda…

Korkusuz ve iyimser Anna'nın, Arendelle Krallığı'nı buzlu güçleri ile sonsuz kış içinde bırakan kız kardeşi Elsa'yı bulmak üzere, dayanıklı dağ adamı Kristoff, onun sadık ren geyiği Sven ve sevimli kardan adam Olaf ile birlikte çıktığı efsanevi macerayı anlatan Karlar Ülkesi, izleyenlerin sinemada şarkılarına eşlik edebileceği 'Karlar Ülkesi Sen de Söyle' karaoke versiyonu ile 10 Temmuz'da yeniden vizyona giriyor.

Milkshake, Meyveli Yoğurt, Meyveli Süt ve MiniMenü isimli süt kremalı ballı keki ile çocuklara sağlıklı atıştırmalık alternatifleri sunan Danone Sütlü Atıştırmalıklar, sponsor olduğu 'Karlar Ülkesi Sen de Söyle' ile bir ilke imza atarak, çocukları filmin en sevilen şarkılarına eşlik etmeye davet ediyor. Danone Sütlü Atıştırmalıklar, Karlar Ülkesi karakterlerinin de yer aldığı ürün portföyü ile çocuklara hem sağlıklı, hem de çok eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Walt Disney Animasyon stüdyolarının 53. filmi olan "Karlar Ülkesi" ilk vizyona girdiği 2013 yılında 'En iyi Animasyon' ve 'En İyi Şarkı' olmak üzere iki dalda Oscar® ödülüne layık görülmüştü. Elde ettiği uluslararası başarıların yanı sıra ülkemizde de Disney'in tüm zamanların en iyi açılışını yapan ve en yüksek hasılat elde eden animasyon filmi ünvanının sahibi olmuştu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Türkiye'de Bir İlk: Hem İzle, Hem Söyle - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu