Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var" - Son Dakika

Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var"

29.03.2019 22:11
Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Türkiye'de çok başarılı belediyelerimiz var. Başta Eskişehir belediyemiz olmak üzere birçok belediyemiz harikalar yaratıyorlar.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, " Türkiye'de çok başarılı belediyelerimiz var. Başta Eskişehir belediyemiz olmak üzere birçok belediyemiz harikalar yaratıyorlar." dedi.

Gülyalı ilçesindeki özel bir okulun spor salonunda partilileriyle bir araya gelen Torun, seçime sadece bir gün kaldığını anımsatarak, bu seçimde muhtar, belediye başkanı ve il genel meclisi üyeleri seçeceklerini hatırlattı.

Seçimi birilerinin ölüm kalım meselesi haline getirdiğini savunan Torun, "Sanki bu seçimden sonra Türkiye'de çok önemli şeyler olacak. Hiçbir şey olmayacak. Muhtar seçilecek, mührünü alacak, görevine başlayacak, belediye başkanı seçilecek ve mazbatasını alacak. Sonrasında da 5 yıl boyunca bizlere hizmet etmeye başlayacaklar." diye konuştu.

Torun, kendi geleceklerinden korkanların bu seçimi maalesef ülkenin geleceği gibi addettiğini ileri sürerek, "Bu kesinlikle doğru değil. Her gün miting alanlarında çok kirli bir dil kullanıyorlar. Biz iyi günde, kötü günde acısını ve sevinci birlikte paylaşan insanlarız. Asla bu kirli oyuna gelmeyeceğiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birbirimizi seveceğiz ve sayacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Gülyalı Belediye Başkan adayı Ulaş Tepe'nin çok genç yaşta başkanlığa aday olduğunu söyleyen Torun, kendisine çok güvendiklerini ve Ulaş'a olan güvenlerinin boşa çıkmayacağını kaydetti.

Torun, bazılarının "belediye başkanı iktidardan olmazsa hizmet gelmez" dediğini iddia ederek, şunları kaydetti:

"Bu kesinlikle doğru değil. Türkiye'de çok başarılı belediyelerimiz var. Başta Eskişehir belediyemiz olmak üzere birçok belediyemiz harikalar yaratıyorlar. Aynı şekilde Aydın'da belediyemizin halkımıza çok değerli katkıları oldu. İnşallah Ulaş kardeşimiz hem büyükşehrin desteğini alacak hem de yurt dışı kaynaklarına ulaşacak. Biz de zaten yanında olacağız. İnşallah Ulaş kardeşimiz çalışkanlığı ile Gülyalı'yı Karadeniz'in incisi yapacak. Kendisine sonuna kadar güveniyoruz."

Birilerinin kendilerini sağda solda terör örgütleri ile yan yana göstermeye çalıştığını ileri süren Torun, şu ifadeleri kullandı:

"Bizim hiç kimse milliyetçiliğimizi sorgulamasın. Bizim altı okumuzun biri milliyetçilik. Biz milliyetçiliği kalbimize işledik. Biz sözde milliyetçi değiliz. Onlar ise Sakarya'daki Türk Silahlı Kuvvetlerine ait olan, bu ordunun namusu olan tank palet fabrikasını Katarlılara satarak milliyetçiliklerini ispat ettiler. Onların milliyetçiliği bazı şeyleri görünce eriyip gidiyor. Bizim boş laflara karnımız tok. Milliyetçilik bu ülkenin vatanına ve insanına sahip olmakla olur. Milliyetçilik sevmekle olur. Yürekle olur."

Torun, konuşmasının ardından CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Adıgüzel ve CHP Gülyalı Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe ile partililerini selamladı.

Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var
Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var
Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var
Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var' - Son Dakika


Son Dakika

Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp "iç savaş" tehdidinde bulundu Tuzlaspor-Giresunspor maçında forma skandalı! 13 dakika boyunca yanlış formayla oynadı Tuzlaspor-Giresunspor maçında forma skandalı! 13 dakika boyunca yanlış formayla oynadı Son Dakika: BM Güvenlik Konseyi, Mescid-i Aksa çevresindeki İsrail saldırılarını görüşmek için toplanıyor Son Dakika: BM Güvenlik Konseyi, Mescid-i Aksa çevresindeki İsrail saldırılarını görüşmek için toplanıyor Ali Babacan, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Videoları izlemeye dayanamıyorum Ali Babacan, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Videoları izlemeye dayanamıyorum Fenomen Duygu Özaslan, paylaştığı bikinili poza eleştiri yağınca mesajları ifşa etti Fenomen Duygu Özaslan, paylaştığı bikinili poza eleştiri yağınca mesajları ifşa etti İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisiyle öpüştüğü anları sosyal medyadan paylaştı Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisiyle öpüştüğü anları sosyal medyadan paylaştı
Advertisement