Son Dakika Haberleri: Türkiye'de bu ismi bir tek o taşıyor! "Yanlış söyleyenlere kızıyorum"

Türkiye'de bu ismi bir tek o taşıyor! "Yanlış söyleyenlere kızıyorum"

8 gün önce

Karaman'da yaşayan Kaşmen Akpınar, Türkiye'de bu ismin taşıyan tek kişi olduğunu söyledi. Akpınar, "İsmimi Kaşmer veya Kaşmir gibi yanlış telaffuz edenlere kızıyorum" dedi.

Karaman'ın Ermenek ilçesinde yaşayan Kaşmen Akpınar, Türkiye'de bu ismin taşıyan tek kişi olduğunu söyledi.

Dünya Nüfus Günü olarak kutlanan bugün de Kaşmen Akpınar, sosyal medya başta olmak üzere her yerde araştırdığını ve hiçbir şekilde bu isme kendisi dışında rastlanmadığını belirtti.

BABASINA SORMUŞ, CEVAP ALAMAMIŞ

Karaman'ın Ermenek ilçesinde yaşayan ve 7 çocuklu bir ailenin beşinci çocuğu olan 21 yaşındaki Kaşmen Akpınar, babasına ölmeden önce böyle bir ismi niçin koyduğunu sorduğunu fakat babasının neden böyle bir isim verdiğini kendisine söylemediğini söyledi.

İsminde bir başkasını bulamadığı gibi isminin anlamında bilmediğini ifede eden Kaşmen Akpınar, "İsmimin anlamını çok merak ediyorum. İlk defa öğrenenler telaffuz zorluğu çekiyor. İsmimi Kaşmer veya Kaşmir gibi yanlış telaffuz edenlere kızıyorum" dedi.

Türkiye'de bu ismi bir tek o taşıyor! Yanlış söyleyenlere kızıyorum
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 12:29 Kaynak: İHAFirmalar İŞKUR üzerinden acil 45 bin 836 işçi arıyor! İşte meslekler Milli atlet Şevval Ayaz hastaneye kaldırıldı Yunanistan, Türkiye'yi S-400 konusunda ABD'ye şikayet edip her konuda yardım istedi Fitch 14 Türk bankasının kredi notunu düşürdü! İşte o bankalar