Türkiye'de 'öteki' Olanlar Konuşacak - Son Dakika

Türkiye'de 'öteki' Olanlar Konuşacak

09.05.2011 11:35
Türkiye'de 'öteki' Olanlar Konuşacak, System.String[]

Gazeteci-Yazar Erkam Tufan Aytav'ın 'Türkiye'de Öteki Olmak' adlı kitabı, 11 Mayıs'ta Çemberlitaş'taki Fırat Kültür Merkezi'nde bir panelle tanıtılıyor.

Gazeteci-Yazar Erkam Tufan Aytav'ın 'Türkiye'de Öteki Olmak' adlı kitabı, 11 Mayıs'ta Çemberlitaş'taki Fırat Kültür Merkezi'nde bir panelle tanıtılıyor. Saat 19: 00'da başlayacak panele Yahudiler'i temsilen Mario Levi, Rumlar'ı temsilen Yorgo Stefanopulos, Başörtüleri temsilen Hilal Kaplan, Ermeniler'i temsilen Arus Yumrul, Alevileri temsilen Reha Çamuroğlu, Süryaniler'i temsilen Zeki Basatemir, Kürtler'i temsilen Altan Tan ve Romanları temsilen Aydın Elbasan katılıyor.

Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Medialog Platformu Genel Sekreteri olan Erkan Tufan Aytav'ın 'Türkiye'de Öteki Olmak' isimli kitabı Mavi Ufuklar Yayınları'ndan çıktı. Yazar kitabında Türkiye'de 'öteki' olarak adlandırılabilecek kesimlerin önderleri ile yaptığı söyleşilerle sözkonusu kesimlerin sorunlarını aktararak, ortak sorunlara dikkat çekmiş.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Türkiye'de 'öteki' Olanlar Konuşacak - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Son Dakika: Diego Armando Maradona hayatını kaybetti Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir