Türkiye'de Şekspir Olmak - Son Dakika

Türkiye'de Şekspir Olmak

23.04.2013 13:51
Türkiye'de Şekspir Olmak, System.String[]

"Bir Belgesel, Bir Gazeteci, Çay ve Simit"in bu haftaki konuğu William Shakespeare.

Beşiktaş Belediyesi'nin Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Belgesel Sinemacılar Birliği ile birlikte düzenlediği "Bir Belgesel, Bir Gazeteci, Çay ve Simit" etkinliğinde 24 Nisan 2013 Çarşamba günü yönetmenliğini Gülşah Özdemir Koryürek'in yaptığı "Türkiye'de Şekspir Olmak" isimli belgesel gösteriliyor.

"Bir Belgesel, Bir Gazeteci, Çay ve Simit"te 1 Mayıs 2013 Çarşamba günü İşçi Bayramı nedeniyle gösterim olmayacak. 8 Mayıs 2013'te yönetmenliğini Ender Yeşildağ'ın yaptığı " Halit Çelenk'le Bir Gün" belgeseliyle devam edecek.

Türkiye'de Şekspir Olmak

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Türkiye'de Şekspir Olmak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kızılay'dan 'askıda pizza' kampanyası Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Erdoğan'dan Arınç'a bir tepki daha: Türkiye'de hiçbir şey yapılmamış gibi konuşmalarını kabul edemeyiz HDP'li Hasan Özgüneş'in "Mustafa Kemal, Kürdistan'a geldi" sözleri Meclis'i karıştırdı Gelecek Partisi'nin "kadına şiddet" temalı videosu büyük beğeni topladı Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı Boşanmak istedi diye çocuklarının gözü önünde karısının boğazı kesti: Daha öldüremedim, nereye? 1 Aralık'tan itibaren onayı olmayan vatandaşa ticari mesaj ve e-posta gönderilemeyecek