Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri - Son Dakika

Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri

07.08.2012 13:07
Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri, System.String[]

StorageCraft, VMware Technology Alliance Partner programında Elit statüsüne yükseldi.

Sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı üreticisi olan ve Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri tarafından temsil edilen StorageCraft Technology Corporation, VMware küresel TAP (Technology Alliance Partner) programında Elit statüsüne yükseldiğini açıkladı.

VMware TAP programı, teknoloji üreticilerinin ürünlerini VMware sanallaştırma çözümlerine entegre edebilmelerine yardımcı oluyor. Bu sayede ortak müşterilere zamanında ve bütünleşik çözümler sunulabiliyor. StorageCraft'ın VMware TAP programında Elite statüsüne yükselmesi, VMware ortamlarına yönelik ürünler geliştirebilme sürecini hızlandıracak bir gelişme.

StorageCraft® ShadowProtect Virtual™, VMware sanal ortamları için yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri sağlıyor. ShadowProtect kullanıcılarına sanal ya da fiziksel makinelerden alacakları yedeği her türlü ortama dönebilme kolaylığı sağlıyor. Kullanıcılar başka bir hypervisor üzerinde çalışan sanal makinelerden alacakları yedek imajlarını benzersiz ShadowProtect Donanım Bağımsız Kurtarma teknolojisi sayesinde fiziksel makinelere dönebilecekleri gibi VMware sanal ortamlarına da kolaylıkla dönebilirler.

Elit üyelik

İş birlikteliği ile ilgili olarak StorageCraft Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Curt James, şu yorumda bulundu: "VMware ile şu ana kadar olan iş birlikteliğimizden memnun olsak da artık VMware TAP programının Elit üyesi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Elit seviye ortaklığın sağlayacağı ek araçlar, faydalar ve VMware'in sunacağı destek sayesinde kullanıcılarımıza sınıfının en iyisi sanal yedekleme ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

StorageCraft iş ortaklarının sanallaştırma çözümlerine özel ürünler geliştirmeyi öncelik olarak görüyor. Son olarak yönetilen hizmet sağlayıcılara yönelik ShadowProtect® ürününün sanal ortamlar için fiyatında değişikliğe gitti. Bunun yanında ShadowProtect, Storage dergisinin yılın ürünü kategorisinde bir kez daha finale kaldı. VMware TAP programı, dünya üzerindeki iki binden fazla üyesi ve var olan en iyi teknoloji ortakları ile birlikte çalışarak, ortak müşterilere daha kaliteli ürünler geliştirebilmek amacı ile kapsamlı teknik ve pazarlama hizmetleri, destek, çeşitli araçlar ve deneyim sağlıyor.

StorageCraft Technology Corporation

StorageCraft Technology Corporation sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme, felaket kurtarma ve veri koruma çözümleri üretiyor. StorageCraft çözümleri kullanıcılarının sistemlerinin kapalı kalma zamanını azaltarak toplam sahip olma maliyetini düşürürken güvenliği ve tutarlılığı arttırıyor. Daha fazla bilgi için: www.storagecraft.com.tr

Stratus

Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2004 yılından bu yana ESET'in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veriyor. Birçok platform için ölçeklenebilir çok katmanlı güvenlik çözümlerinin ithalatçısı ve distribütörü olarak kanal üzerinden bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firması olan Stratus, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Firmanın Ankara'da bir şubesi bulunuyor.

Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deprem anında küçük kızın duası izleyenlerin boğazını düğümledi: Allah'ım lütfen Allah'ım Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı Yanan aracın içinde bebeğinin de olduğunu öğrenen temizlik işçisi anne, sinir krizi geçirdi Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim Bakan Pakdemirli'den Buse Hasdemir itirafı: Nasıl çıkartacağız bu kızı dedim Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı: 39 milyon konut için değer takip sistemi geliyor Kızını arayıp "Cesetleri alın" diyen baba, eşini öldürüp aynı silahla hayatına son verdi