Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri - Son Dakika

Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri

07.08.2012 13:07
Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri

StorageCraft, VMware Technology Alliance Partner programında Elit statüsüne yükseldi.

Sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı üreticisi olan ve Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri tarafından temsil edilen StorageCraft Technology Corporation, VMware küresel TAP (Technology Alliance Partner) programında Elit statüsüne yükseldiğini açıkladı.

VMware TAP programı, teknoloji üreticilerinin ürünlerini VMware sanallaştırma çözümlerine entegre edebilmelerine yardımcı oluyor. Bu sayede ortak müşterilere zamanında ve bütünleşik çözümler sunulabiliyor. StorageCraft'ın VMware TAP programında Elite statüsüne yükselmesi, VMware ortamlarına yönelik ürünler geliştirebilme sürecini hızlandıracak bir gelişme.

StorageCraft® ShadowProtect Virtual™, VMware sanal ortamları için yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri sağlıyor. ShadowProtect kullanıcılarına sanal ya da fiziksel makinelerden alacakları yedeği her türlü ortama dönebilme kolaylığı sağlıyor. Kullanıcılar başka bir hypervisor üzerinde çalışan sanal makinelerden alacakları yedek imajlarını benzersiz ShadowProtect Donanım Bağımsız Kurtarma teknolojisi sayesinde fiziksel makinelere dönebilecekleri gibi VMware sanal ortamlarına da kolaylıkla dönebilirler.

Elit üyelik

İş birlikteliği ile ilgili olarak StorageCraft Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Curt James, şu yorumda bulundu: "VMware ile şu ana kadar olan iş birlikteliğimizden memnun olsak da artık VMware TAP programının Elit üyesi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Elit seviye ortaklığın sağlayacağı ek araçlar, faydalar ve VMware'in sunacağı destek sayesinde kullanıcılarımıza sınıfının en iyisi sanal yedekleme ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

StorageCraft iş ortaklarının sanallaştırma çözümlerine özel ürünler geliştirmeyi öncelik olarak görüyor. Son olarak yönetilen hizmet sağlayıcılara yönelik ShadowProtect® ürününün sanal ortamlar için fiyatında değişikliğe gitti. Bunun yanında ShadowProtect, Storage dergisinin yılın ürünü kategorisinde bir kez daha finale kaldı. VMware TAP programı, dünya üzerindeki iki binden fazla üyesi ve var olan en iyi teknoloji ortakları ile birlikte çalışarak, ortak müşterilere daha kaliteli ürünler geliştirebilmek amacı ile kapsamlı teknik ve pazarlama hizmetleri, destek, çeşitli araçlar ve deneyim sağlıyor.

StorageCraft Technology Corporation

StorageCraft Technology Corporation sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme, felaket kurtarma ve veri koruma çözümleri üretiyor. StorageCraft çözümleri kullanıcılarının sistemlerinin kapalı kalma zamanını azaltarak toplam sahip olma maliyetini düşürürken güvenliği ve tutarlılığı arttırıyor. Daha fazla bilgi için: www.storagecraft.com.tr

Stratus

Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2004 yılından bu yana ESET'in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veriyor. Birçok platform için ölçeklenebilir çok katmanlı güvenlik çözümlerinin ithalatçısı ve distribütörü olarak kanal üzerinden bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firması olan Stratus, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Firmanın Ankara'da bir şubesi bulunuyor.

YORUMLAR
500
Türkiye, Akdeniz Oyunları'nda madalya sıralamasındaki liderliğini İtalya'ya kaptırdı Türkiye, Akdeniz Oyunları'nda madalya sıralamasındaki liderliğini İtalya'ya kaptırdı Otomobil ve hafif ticari araç satışları yüzde 9,3 geriledi Otomobil ve hafif ticari araç satışları yüzde 9,3 geriledi Londra'daki bal yarışmasından altın madalyayla döndüler Londra'daki bal yarışmasından altın madalyayla döndüler
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement