Son Dakika Haberleri: Türkiye Ermenileri Patrikliğinden Afrin Operasyonuyla İlgili Destek Mesajı Geldi

Türkiye Ermenileri Patrikliğinden Afrin Operasyonuyla İlgili Destek Mesajı Geldi

7 ay önce

Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı operasyonuyla ilgili Türkiye Ermenileri Patrikliğinden destek mesajı geldi. Mesajda "TSK'ya başarılar diler, dua ederiz." ifadesi dikkat çekti.

Türkiye Ermenileri Patrikliğinden Afrin Operasyonuyla İlgili Destek Mesajı Geldi, System.String[]

Afrin'deki terör örgütlerine karşı başlatılan Zeytin Dalı harekatıyla ilgili Türkiye Ermenileri Patrikliğinden destek mesajı geldi.

"TERÖRÜN SON BULMASI İÇİN DUA EDERİZ"

İşte Patriklikten yapılan açıklama:

Türkiye Ermenileri Patrikliği olarak, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne Zeytin Dalı Harekatı'nda başarılar diler, terör hareketlerinin son bulması, tüm insanlığın muhtaç olduğu barış, sağduyu ve huzur ortamının özellikle bölgemizde tesisi için dua ederiz.

"KALBEN İNANIYORUZ"

Yeri göğü yaratan Rabbimizin göksel nimetleriyle bereketleneceğimize kalben inanıyoruz. Bu inancımızla, kiliselerimizde yapılan ayinler esnasında her zaman olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bekaası, vatanın bütünlüğü, milletimizin birlik ve esenliği için dua etmeye devam edilecektir.

Tanrı dualarımızı kabul etsin.
ABD Başkanı Trump'tan Türkiye'ye Bir Tehdit Daha: Ne Olacağını Göreceksiniz Bursa-Ankara Karayolunda 12 Araç Birbirine Girdi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var

Son Dakika! Türkiye ve Fransa, ABD'nin Uygulamalarına Karşı Birlikte Hareket Etme Kararı Aldı