Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak - Son Dakika

Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak

05.01.2012 14:40
Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak, System.String[]

Türkiye Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ömer Faruk Tanrıverdi, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Türkiye Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ömer Faruk Tanrıverdi, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Federasyonun Güneydoğu Anadolu Bölgesi teşkilatlanmasını sağlamak üzere bir heyetle Siirt'e gelen Tanrıverdi, burada, günümüzde gençliği bekleyen tehlikelerin büyüklüğünün ortada olduğunu, 4 ay önce bir grup arkadaşla, gençleri bu tehlikelerden korumak, onların insanlığa, millete yararlı sağlıklı düşünen, çalışkan üretken insanlar olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla bir sivil toplum örgütü çatısı altında bir araya geldiklerini belirtti.

Gençlerin her türlü sorunu ile ilgileneceklerini kaydeden Tanrıverdi, şöyle dedi:

İstihdamdan sportif aktivitelere kadar her alanda birer genç olarak gençlerimizin yanında yer alacağız. Çeşitli kültürel, sportif aktiviteler, geziler düzenleyeceğiz. Yurdumuzun cennet köşelerini gençlerimizin görmelerini sağlayacağız. Gençlerimizin birbirleriyle kardeşliklerinin pekişmesine yönelik çalışmalarımız olacak. Çalışmalarımızı ulusal düzeyde tutmayacağız. Başta AB olmak üzere uluslararası teşkilatlarda gençlerimizi ve ülkemizi temsil edecek ve bunların aktivitelerinden gençlerimizin yararlanmasını sağlayacağız. Amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamaktır."

Bütün yurtta teşkilatlanmayı hedeflediklerini belirten Tanrıverdi, bu konuda kendilerine 6 aylık bir süreyi öngördüklerini ve 4 ayda 46 ilde teşkilatlanmalarını tamamladıklarını bildirdi.

- SİİRT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Türüç'ün Leipzig maçındaki performansı taraftarı ikiye böldü Çoban uyuya kalınca kurtlar sürüye saldırdı: 30 koyun telef, 50'si kayıp İstanbul, Şampiyonlar Ligi'ne dört farklı takım gönderen ilk şehir oldu Ukraynalı turistlerin kayalıklardaki tehlikeli eğlencesi, görenleri hayrete düşürdü Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin Fransa İçişleri Bakanı: Hz. Muhammed'e yönelik hakaret içerikli karikatürler ülkede yayımlanabilir, derslerde gösterilebilir Nijerya'da silahlı kişilerin bastığı iki cezaevinden 2 bine yakın mahkum kaçtı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti