Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak - Son Dakika

Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak

9 yıl önce

Türkiye Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ömer Faruk Tanrıverdi, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak, System.String[]

Türkiye Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ömer Faruk Tanrıverdi, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamak olduğunu söyledi.


Federasyonun Güneydoğu Anadolu Bölgesi teşkilatlanmasını sağlamak üzere bir heyetle Siirt'e gelen Tanrıverdi, burada, günümüzde gençliği bekleyen tehlikelerin büyüklüğünün ortada olduğunu, 4 ay önce bir grup arkadaşla, gençleri bu tehlikelerden korumak, onların insanlığa, millete yararlı sağlıklı düşünen, çalışkan üretken insanlar olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla bir sivil toplum örgütü çatısı altında bir araya geldiklerini belirtti.


Gençlerin her türlü sorunu ile ilgileneceklerini kaydeden Tanrıverdi, şöyle dedi:


İstihdamdan sportif aktivitelere kadar her alanda birer genç olarak gençlerimizin yanında yer alacağız. Çeşitli kültürel, sportif aktiviteler, geziler düzenleyeceğiz. Yurdumuzun cennet köşelerini gençlerimizin görmelerini sağlayacağız. Gençlerimizin birbirleriyle kardeşliklerinin pekişmesine yönelik çalışmalarımız olacak. Çalışmalarımızı ulusal düzeyde tutmayacağız. Başta AB olmak üzere uluslararası teşkilatlarda gençlerimizi ve ülkemizi temsil edecek ve bunların aktivitelerinden gençlerimizin yararlanmasını sağlayacağız. Amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamaktır."


Bütün yurtta teşkilatlanmayı hedeflediklerini belirten Tanrıverdi, bu konuda kendilerine 6 aylık bir süreyi öngördüklerini ve 4 ayda 46 ilde teşkilatlanmalarını tamamladıklarını bildirdi.


- SİİRT

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2012 02:40 Kaynak: AASon Dakika

Atakan Kayalar'ın "Gaipten sesler duyuyorum" dediği video büyük yankı uyandırdı
Göktuğhan Argın, Ali Koç'a sorduğu soru nedeniyle tazminatsız işten çıkarılmak istendiğini söyledi Çin'deki koronavirüs salgını nedeniyle araba satışları yüzde 92 düştü