Son Dakika Haberleri: Türkiye, Gruptaki Son Maçında İsveç'e Mağlup Olursa C Grubuna Düşecek

Türkiye, Gruptaki Son Maçında İsveç'e Mağlup Olursa C Grubuna Düşecek

4 ay önce

UEFA Uluslar Ligi B Grubundaki üçüncü maçında Rusya'ya mağlup olan Türkiye, son maçında İsveç'e de mağlup olursa C Grubuna düşecek.

UEFA Uluslar Ligi üçüncü maçında Türkiye, Rusya'ya 2-0 mağlup oldu. Bu sonuçla puanını 7'ye çıkaran Rusya, liderliğini korudu. Son maçı öncesi 3 puanda kalan Türkiye ise liderlik şansını yitirdi. Gruptaki müsabakalar, 17 Kasım'daki Türkiye- İsveç ve 20 Kasım'daki İsveç-Rusya karşılaşmalarıyla tamamlanacak.

4 ÜLKE A LİGİNE YÜKSELECEK

B Ligindeki gruplarında lider olan 4 ülke, A Ligine yükselecek. Grup sonuncusu 4 ülke ise sonraki turnuvada C Ligine düşecek. Ayrıca B Liginde en çok puanı olan ve EURO 2020'ye katılamayan 4 ülke, Mart 2020'de Avrupa Şampiyonası finallerine gidecek takımı belirlemek için play-off oynayacak.

İSVEÇ MAÇI KRİTİK

Türkiye, gruptaki son maçını 17 Kasım'da içeride İsveç ile oynayacak. A Miilli Takım, eğer o maçı kaybederse Uluslar Liginde C Grubuna düşecek.


YORUMLAR


İzmir'de Akılalmaz Olay! İki Kadın, Kediden Bulaşan Parazit Nedeniyle Kör Oldu Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı