Türkiye Insan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyelerini Seçti - Son Dakika

Türkiye Insan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyelerini Seçti

16.03.2017 10:46
Türkiye Insan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyelerini Seçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu üyeliklerine Dilek Ertürk, Harun Mertoğlu ve Mesut Kınalı'yı seçti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu üyeliklerine Dilek Ertürk, Harun Mertoğlu ve Mesut Kınalı'yı seçti. Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyeliklerine; 6701 sayılı Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Kanununun 10'uncu maddesi gereğince; Dilek Ertürk, Harun Mertoğlu ve Mesut Kınalı'yı seçmişlerdir" denildi.

(Onur Emre Durak/İHA)

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüşme yapan Erdoğan: İsveç ve Finlandiya somut adımlar atmalı NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüşme yapan Erdoğan: İsveç ve Finlandiya somut adımlar atmalı Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin gerektiğinde yedi düvele meydan okuyarak elde ettiği her kazanım, gençlerimizin onurlu duruşları, erdemli... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin gerektiğinde yedi düvele meydan okuyarak elde ettiği her kazanım, gençlerimizin onurlu duruşları, erdemli... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Her bir evladımızı bağrımıza basacak, koruyacak ve kollayacağız' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Her bir evladımızı bağrımıza basacak, koruyacak ve kollayacağız'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Türkiye Insan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyelerini Seçti - Son Dakika


Advertisement