Son Dakika Haberleri: Türkiye Konya'da Buluşuyor

Türkiye Konya'da Buluşuyor

8 yıl önce

MEVKA'nın 2011 yılı Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı teklif çağrısına "Türkiye Konya'da Buluşuyor" projesi ile başvuran Selçuklu Belediyesi destek almaya hak kazandı.

Türkiye Konya'da Buluşuyor, System.String[]

MEVKA'nın 2011 yılı Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı teklif çağrısına "Türkiye Konya'da Buluşuyor" projesi ile başvuran Selçuklu Belediyesi destek almaya hak kazandı.


Selçuklu Belediyesi ile MEVKA yetkilileri arasında sözleşme yapıldı. Sözleşme Mevlana Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birim Başkanı Çakan Tanıdık ile Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayhan Gürbüzer tarafından imzalandı.


Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayhan Gürbüzer, mali destek programının ve projenin genel amacının TR 52 Bölgesinde turizm çeşitliliğini sağlamak üzere sürdürülebilir turizm altyapısının iyileştirilmesine katkı sağlanması ve özel amacının da bölgenin turizme yönelik tanıtımına katkıda bulunulması olduğunu belirtti.


Gürbüzer, "Proje ile Konya üniversitelerinde öğrenim gören 80 öğrenci ile ailelerinden oluşan 240 kişi 2 gece ilimizde misafir edilecek. Bu sayede konukların ilimizi tanımaları sağlanarak birer turizm elçisi haline getirilmesi, görünürlük ve tanıtım faaliyetleri ile bölgenin turizm çeşitliliğinin artırılmasına katkı sağlaması gerçekleştirilecektir" dedi.


Program Yönetim Birim Başkanı Çakan Tanıdık da projenin Selçuklu Belediyesi'ne ve bölgeye hayırlı olması dileklerinde bulundu.


- KONYA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 01:48 Kaynak: AAOrmanlık alanda yakılan ateş vatandaşları harekete geçirdi
İngiliz çiftin kapısının önündeki idrar lekesi, postacıya ait çıktı Siirt'te 'ışık hadisesi' için yüzlerce kişi toplandı