Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı ve Can Kaybı (22 Mayıs) - Son Dakika

Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı ve Can Kaybı (22 Mayıs)

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel koronavirüs verilerini açıkladı. Bugün kaç kişi hayatını kaybetti? Koronavirüs toplam vaka sayısı kaç oldu? İşte en son açıklanan rakamlar.

Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı ve Can Kaybı (22 Mayıs), System.String[]

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel koronavirüs verilerini açıkladı. Bugün kaç kişi hayatını kaybetti? Koronavirüs toplam vaka sayısı kaç oldu? İşte en son açıklanan rakamlar.


22 Mayıs Vaka Sayısı ve Can Kaybı Kaç Oldu


Son 24 saatte 37.507 test yapıldı ve 952 yeni vaka tespit edildi. Bugün 27 kişi hayatını kaybetti ve 1.121 kişi iyileşti.


Türkiye Koronavirüs Toplam Vaka Sayısı ve Can Kaybı 22 Mayıs


22 Mayıs itibari ile ülkemizde toplam vaka sayısı 154.500 oldu. Toplam can kaybı ise 4.276'ya yükseldi. Toplam yoğun bakımdaki hasta sayısı 800, toplam iyileşen hasta sayısı ise 116.111 olarak açıklandı. Toplam entübe hasta sayısının 401 olduğu duyuruldu. Toplam test sayısının 1.767.495 olduğu paylaşıldı.


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter'dan üzerinden yaptığı açıklamada "Artan test sayısına rağmen YENİ VAKA SAYISI 1.000'İN ALTINDA. Destek tedavisine ihtiyaç duyanların sayısı azalıyor. Yeni hayat tarzımız: KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT, hep birlikte tedbir. Koşulu: Maske + 1,5 metre Sosyal Mesafe." dedi.


Artan test sayısına rağmen YENİ VAKA SAYISI 1.000'İN ALTINDA. Destek tedavisine ihtiyaç duyanların sayısı azalıyor. Yeni hayat tarzımız: KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT, hep birlikte tedbir. Koşulu: Maske + 1,5 metre Sosyal Mesafe. https://t.co/RVlhe7786O pic.twitter.com/unMkjEug23

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) May 22, 2020

Kaynak: Tamindir


Son Dakika

56'lık Hülya, sporcu sütyeniyle ayna karşısında poz verdi Büşra Pekin, Şafak Sezer'in "Bir daha filmimde oynatmam" sözlerine cevap verdi Cesur paylaşımların kraliçesi, file çorabıyla iç çamaşırsız poz verdi Ünlü modelden, ABD'yi savaş alanına çeviren eylemcilere rekor bağış Gadırop Fuat sorusu yarışmacıya 3 joker hakkını birden kullandırttı Dünyanın en güzel kızı seçilmişti! Çocuk modele bir de şimdi bakın 44 yaşındaki yıldız oyuncu güzelliği ile yıllara meydan okuyor "Fakirsin" dedikleri genç aşçıdan fenomenleri kıskandıracak başarı Naomi Campbell, metroda çıplak pozlar verdi Dünyanın en genç milyarderinin serveti kurmaca çıktı Elon Musk'ın sevgilisi Grimes, sanat galerisinde "Ruhunun bir parçasını" 10 milyon dolara satacak Ünlü sanatçı Ruşen Güneş hayatını kaybetti Ahmet Hakan "Hürriyet, artık sadece internet sitesi üzerinden devam edecek" iddiasına yanıt verdi İlişkilerinde kriz yaşayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, birlikte yaşadıkları evi terk etti Gülben Ergen'den Emre Kara'ya samimi itiraf: TEDx konuşması hayatımın en zorlu işiydi
20:42