Türkiye, Libya ile imzalanan anlaşmayı BM'nin tesciline sundu - Son Dakika

Türkiye, Libya ile imzalanan anlaşmayı BM'nin tesciline sundu

12.12.2019 14:01
Türkiye, Libya ile imzalanan anlaşmayı BM'nin tesciline sundu, System.String[]

Türkiye, Libya ile imzalanan Deniz Yetki Alanlarının Sınırlandırılmasına İlişkin Mutabakat Muhtırasının tescil edilmesi için Birleşmiş Milletler'e (BM) başvuruda bulundu. Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Libya arasındaki deniz yetki sınırlarını belirleyen anlaşmaya bir çok ülke karşı çıkıyor.

Türkiye, Libya ile imzalanan Deniz Yetki Alanlarının Sınırlandırılmasına İlişkin Mutabakat Muhtırasının tescil edilmesi için Birleşmiş Milletler'e (BM) başvuruda bulundu.

Diplomatik kaynaklara dayandırılan habere göre Ankara, uluslararası tepkilere rağmen anlaşmayı BM'ye sundu.

Türkiye, Libya ile imzalanan anlaşmayı BM'nin tesciline sundu

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Türkiye, Libya ile imzalanan anlaşmayı BM'nin tesciline sundu - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Kısıtlamalar ne zaman kalkar?" sorusuna yanıt: Son durumu Kabine toplantısı sonrasında açıklarız Donald Trump'ı ayağa kaldıran "REGEN-COV" isimli korona ilacı, vakaları önlemede yüzde 100 başarı sağladı Kısıtlamada kapalı olması gereken restoranda arkadaşlarıyla kaz yiyen Tanju Çolak'ın paylaşımı tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Cinsel organının göründüğü video Nusret Gökçe'nin başına iş açtı Uyuşturucu bağımlısı komşusunun arkadaşını oturduğu siteye almak istemeyince 5 yerinden bıçaklandı Adaylığını açıklamak için düzenlediği iki toplantıyı da polis bastı yine de pes etmedi: Erdoğan'ın hamalı olacağım Can Yaman ve Diletta Leotta aşk sarhoşu! Yeni görüntüleri ortaya çıktı