Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında Balıkesir'den 26 Firma Bulunuyor - Son Dakika

Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında Balıkesir'den 26 Firma Bulunuyor

26.06.2014 16:20
Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında Balıkesir'den 26 Firma Bulunuyor, System.String[]

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2013 listesinde, Balıkesir'den 26 firma yer aldı.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2013 listesinde, Balıkesir'den 26 firma yer aldı. Balıkesir Sanayi Odası (BSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur, bundan memnuniyet duyduğunu belirterek, firmalara Türkiye ve ilin ekonomisine sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

Listeye Balıkesir'den giren firmalar: Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş., Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş., Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş., Enerjisa Enerji Üretim A.Ş., Akçansa Çimento San. ve Tic. A.Ş., Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş., Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş., Yudum Gıda San. ve Tic. A.Ş., Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş., Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş., Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler San. ve Tic. A.Ş., Limak Batı Çimento San. ve Tic. A.Ş., Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş., Doğa Organik Gıda ve Tarım Ür. Ürt. ve Tic. İth. İhr. A.Ş., Yörsan Gıda Mamülleri San. ve Tic. A.Ş., BAGFAŞ Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş., Turyağ Gıda San. ve Tic. A.Ş., Tamek Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş., Başhan Tarımsal Ürünleri Pazarlama San. ve Dış Tic. A.Ş., Yarış Kabin San. ve Tic. A.Ş., Assan Panel San. ve Tic. A.Ş., Camiş Ambalaj Sanayi A.Ş., Bursa Beton San. ve Tic. A.Ş., Torunlar Gıda San. ve Tic. A.Ş., Mar Tüketim Maddeleri İhracat İthalat San. ve Tic. A.Ş.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Ekonomi Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında Balıkesir'den 26 Firma Bulunuyor - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

"Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı İtalyan kulübü Napoli, stadının adını Diego Armando Maradona yaptı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf? Son Dakika: Türkiye'de 4 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 32 bin 736 yeni vaka tespit edildi Venezuela Devlet Başkanı Maduro: ABD, eşime benden boşanması için teklif yaptı Vaka sayısının yüzde yüz arttığı Antalya'da aile içi bulaşlar yüksek Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı Eski eşini başka adamla görünce gözü döndü! Adamı vurdu, kadını kaçırdı