Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin Davetini Reddeden Berkay Özcan, Milli Takımını Değiştiriyor

Türkiye'nin Davetini Reddeden Berkay Özcan, Milli Takımını Değiştiriyor

2 ay önce

Ümit Milli Takımdan gelen daveti reddeden 19 yaşındaki Berkay Özcan, milli takımını değiştirme kararı aldı.

 Stuttgart forması giyen 19 yaşındaki Berkay Özcan, Ümit Milli Takım'dan gelen davete olumsuz yanıt verirken yeni gelişmeler yaşanıyor.

Özcan'ın önceki dönemlerinde Ümit Milli Takım'da yeteri kadar şans verilmemesi sebebiyle rahatsız olduğu ve bu nedenle davete icabet etmediği öğrenildi. Alman basını bununla birlikte Berkay Özcan'ın yeteri kadar ilgi görmediğini iddia ederek milli takımını değiştirme kararı aldığını belirtti.

ABDULLAH ERCAN: BERKAY YANLIŞ ANLADI

 Abdullah Ercan, Berkay hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Berkay, bizim devamlı milli takımlara çağırdığımız bir oyuncu. Stuttgart'ta kadroya girmediği dönemde de biz onu milli takıma çağırıyorduk. Bu, ona ne kadar değer verdiğimizi de gösteriyor. Berkay'ın daha önceki milli maçlarda az oynadığı için şu an kampa katılmadığını duyuyoruz ama o günkü şartlarda hazır olmadığını düşündüğümüz için onu oynatmadık. Berkay'ın bunu yanlış anladığını düşünüyoruz. Daha çok oynayan futbolcuları tercih ediyoruz. Aslında olay bundan ibaret. Oyuncuya karşı kesinlikle bir tavrımız yok, olamaz."


YORUMLAR

İşte Erdoğan'ın "Çeyrek Domuzu 7 Dakikada Yemiş" Dediği CHP'li İl Başkanı'nın Eşinin O Paylaşımı Menajerlik Şirketi, Küvetten Fotoğraf Paylaşan Meryem Uzerli ile Yollarını Ayırdı
Binadan Sarkan Cesedi Görenler Gözlerine İnanamadı! Genç Tamirci Donarak Öldü