Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin En Pahalı İkinci El Arabası Satıldı

Türkiye'nin En Pahalı İkinci El Arabası Satıldı

6 ay önce

Türkiye'nin en pahalı ikinci el otomobil satışı Ferrari GTC4Lusso ile gerçekleştirildi.

Türkiye'nin en pahalı ikinci el Otomobil satışı 750 bin euroluk bir  Ferrari GTC4Lusso ile gerçekleştirildi.

REKOR SATIŞ

S&S Motors, şubat ayında  Türkiye'deki en pahalı ikinci el otomobil satışını gerçekleştirdi.  Bentley'den  Lamborghini'ye,  Mercedes'ten BMW'ye,  Porsche'den  Maserati'ye,  Range Rover'dan  Audi'ye kadar birçok lüks markanın hem yeni hem klasik modellerinin ikinci el alım-satımını gerçekleştiren S&S Motors'un rekor satışı ise  Ferrari markasıyla oldu.

750 BİN EURO'YA SATILDI

Özel donanımlı ve 690 HP'lik bir  Ferrari GTC4Lusso modelini yeni sahibine teslim eden S&S Motors, 750 bin euroluk satışla (yaklaşık 3 milyon TL)  Türkiye rekoruna da imza attı.

S&S Motors Genel Müdürü  Ferhat Albayrak, "Türkiye'de hali hazırda 600 adetten fazla araç stoğuyla ülkemizin lüks otomobil alanında en geniş ve farklı ürün yelpazesini barından S&S Motors olarak bir rekora imza atmış olmaktan dolayı mutluyuz. Bir yandan bugüne kadar ki en pahalı ikinci el otomobil satışına imza atmanın mutluluğu içindeyken, diğer yandan 2017 yılında daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak için yeni aksiyonların heyecanı içindeyiz" açıklamasında bulundu.


Kocası İle Yakaladığı Kadının Cinsel Organına Acı Biber Sürüp Darp Etti Dünyanın En Sıcak Şehri 70.7 Derece! 5 Dakika Durmak Bile Erimenize Neden Olabilir
Ege'yi Sarsan Deprem Sonrası Kandilli'den Açıklama: Bodrum'da 10 cm Tsunami Ölçüldü