Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin İlk Liselerarası Yelken Yarışması 11 Mayıs'ta

Türkiye'nin İlk Liselerarası Yelken Yarışması 11 Mayıs'ta

6 yıl önce

İstanbul Bilgi Üniversitesi Türkiye'nin ilk liselerarası yelken yarışması, 'Bilgi Cup 2013'ü düzenliyor.16 lisenin yarışacağı etkinlik, 11 Mayıs 2013 Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Türkiye'nin İlk Liselerarası Yelken Yarışması 11 Mayıs'ta, System.String[]
İstanbul Bilgi Üniversitesi Türkiye'nin ilk liselerarası yelken yarışması, 'Bilgi Cup 2013'ü düzenliyor. 16 lisenin yarışacağı etkinlik, 11 Mayıs 2013 Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Düzenlenen yarışmada her liseden 4 kişilik ekipler katılım gösterecek. Liselerini temsil etmek isteyen ekipler istedikleri zaman İstanbul Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü öğrencileri ile Delphia 24'lerle antrenman yapabilecekler. Yeterli yelken bilgisine sahip olmayan öğrenciler ise D24'lerle eğitim alabilecekler.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü bu yarışma ile lise öğrencilerine yelkenin ne kadar eğlenceli ve dinamik aynı zamanda koordinasyon, takım çalışması ve disiplin gerektiren bir spor olduğunu göstermeyi amaçlıyor.

'Bilgi Cup 2013' yarışmasında birinci gelen takımın dört üyesi %25 oranında spor bursu kazanacak. Dereceye giren diğer takımlar ise 'Bilgi Cup 2013' kupasını alacak.

Vira Yatçılık/ Delphia Yachts Sailing Academy'nin destek verdiği yarışma 11 Mayıs Cumartesi günü "Golden Hom Boat Fest" etkinliğinde gerçekleştirilecek.

YORUMLAR


Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Hakim, Adil Yargılama İçin Duruşma Salonundan Çıktı 15 Metrekarelik Odada Ürettiği Yemle, Hayvanlarını Besliyor