Türkiye'nin İlk Sosyal Medya Festivali Başlıyor - Son Dakika

Türkiye'nin İlk Sosyal Medya Festivali Başlıyor

21.09.2017 15:10
Türkiye'nin İlk Sosyal Medya Festivali Başlıyor, System.String[]

TÜRKİYE'nin ilk "sosyal medya" odaklı festivali #HashtagFestivali, 14 Ekim'de İstanbul'da yapılacak.

TÜRKİYE'nin ilk "sosyal medya" odaklı festivali #HashtagFestivali, 14 Ekim'de İstanbul'da yapılacak.

FEST Etkinlik Organizasyon tarafından Maslak Uniq İstanbul'da düzenlenecek #HashtagFestivali'nde Hayko Cepkin ve Zımba konserlerinin yanı sıra Harun Tekin ve Koray Candemir'in akustik söyleşi performansı "Şakalı Akustik", müzik workshopları, tasarım atölyeleri ve DJ performansları gerçekleştirilecek.

Dream Tv, Radyo D ve Radyonom basın sponsorluğunda düzenlenecek festivalde ayrıca, spor basınından Ali Ece ve Irmak Kazuk ile sosyal medya üzerinden oluşturulacak takımlarıyla futbol ve basketbol müsabakaları yapılacak.

Sosyal medya programı "Stolk" ile tanınan oyuncu İbrahim Selim ile oyunculuk atölyesi, Survivor şampiyonu Avatar Atakan ile spor söyleşisi, son dönemin fenomen youtuber'ları Berkcan Güven'le interaktif bilgi yarışması ve Oğuzhan Uğur'la "RöntBeni" etkinliği de gerçekleştirilecek. Festivalde ayrıca dizi yönetmeni Barış Yöş, gençlerin dizi dünyasına dair sorularına cevap verecek.

Festival kapsamında ayrıca, kahve barista eğitimi, Arda Erel, Ömür Özdemir (CeriLevis), Ali Deniz Uslu ve Oya Doğan'la söyleşi ve imza günleri, Gerçek Dorman'la Perküsyon Atölyesi, müzik workshopları, tasarım atölyeleri, çikolata-yemek workshopları, Beşire Bulut ile Nefes Terapisi, makyaj, spor etkinlikleri, VR Sanal gerçeklik deneyimi gibi çeşitli aktiviteler yapılacak.

Yaş sınırı olmayan festival, 14 Ekim Cumartesi günü saat 11.00'de başlayacak.

- İstanbul

Türkiye'nin İlk Sosyal Medya Festivali Başlıyor
Türkiye'nin İlk Sosyal Medya Festivali Başlıyor
Türkiye'nin İlk Sosyal Medya Festivali Başlıyor

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Türkiye'nin İlk Sosyal Medya Festivali Başlıyor - Son Dakika


Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı