Türkiye'nin Kasım 2013 Facebook Raporu - Son Dakika

Türkiye'nin Kasım 2013 Facebook Raporu

12.12.2013 10:00
Türkiye'nin Kasım 2013 Facebook Raporu, System.String[]

Socialbakers’in Kasım ayı Türkiye raporunu açıkladı.

Socialbakers'in Kasım ayı Türkiye raporunu açıkladı. Raporda Facebook'taki en iyi markalar, en iyi medya kuruluşları ve etkileşimler yer alıyor.

En iyi 20 markanın toplam Facebook üyesi 32.876.007 ve ortalama gönderi sayısı 66.  Socialbakers'in endüstri bazlı incelemesinde birinci sırayı hızlı tüketim mamülleri, ikinci sırayı moda, üçüncü sırayı e-ticaret, dördüncü sırayı otomobil ve beşinci sırayı iletişim alıyor.

En iyi beş marka ise şöyle sıralanıyor: birinci Volkswagen, ikinci Turkcell, üçüncü Avea, dördüncü Nokia Türkiye ve son sırada bukombin.com yer alıyor. En iyi beş medya ise şöyle sıralanıyor: birinci NTV Spor, ikinci StarTV, üçüncü Penguen, dördüncü Kral FM ve son sırada Atv yer alıyor. Markaların Facebook'ta etkileşimi içine ilk 5 ise şöyle: ilk sırayı Koç Holding 10 Kasım için paylaştığı fikirler ölmez sloganıyla %1944 büyüme sağladı. İkinci sırada Nescafe Xpress Türkiye, üçüncü sırada Zen Pırlanta, dördüncü sırada Hillside Beach Club ve son sırada Tat Ailesi bulunuyor. Müşteriye en hızlı cevap veren beş marka ise şöyle: birinci sırada 108 dk ile Turkcell yer alıyor. İkinci sırada 97 dk ile Samsung yer alıyor. E-ticaret firmaları Trendyol 16 dk ile üçüncü sırada ve Markafoni 31 dk ile dördüncü sırada. Son sırada ise 384 dk ile ininal bulunuyor. Koç Holding fikirler ölmez paylaşımı 247 bin beğeni ve 102 bin paylaşımla toplamda 347 bin etkileşimi yakalamış.

Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Türkiye'nin Kasım 2013 Facebook Raporu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Cadde ortasında dehşet! Baltayla saldırdıkları şahsı bacağından yaraladılar Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil uçağa bindi! İlk fotoğraf geldi Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Derbide Cüneyt Çakır'ın verdiği kararlar, sosyal medyada büyük tepki çekti Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi İsrail'de Pfizer/BioNTech aşısı yaptıran 13 kişi yüz felci geçirdi