Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin Konuştuğu Baba ve Kız Görüntülendi...çocuğunu Aracın Arkasında Taşıyan Baba Konuştu

Türkiye'nin Konuştuğu Baba ve Kız Görüntülendi...çocuğunu Aracın Arkasında Taşıyan Baba Konuştu

2 yıl önce

Türkiye'nin konuştuğu baba ve kız görüntülendi.

Türkiye'nin Konuştuğu Baba ve Kız Görüntülendi...çocuğunu Aracın Arkasında Taşıyan Baba Konuştu, System.String[]

Türkiye'nin konuştuğu baba ve kız görüntülendi...Çocuğunu aracın arkasında taşıyan baba konuştu


ÇANKIRI - Sosyal medyayı sarsan minibüsün arkasına bağlandığı iddia edilen çocuğun babası açıklamada bulundu. İ.K yaptığı açıklamada, "İstanbul Başakşehir'de yaşıyorum. Köye bayram tatiline geldik. Yakın köyümüzde bir akrabamız var. Bizi kahvaltıya davet ettiler. Yaylakent yoluna girdiğimizde bende 8 çocuk var. Çocukların biri yurt dışında bir tanesi babaannesinde kaldı. Çocukların bisiklet tutacağına binmek için ısrar etti. Ben olmaz dediysem de kızımın bir tanesi çok ısrar etti. Bu nedenden dolayı çeşmenin yanına çektim. Arka koltukta ağabeyleri izleyerek zaten benim aracımda arka kamerası var. Bu kameradan kendim de izliyordum" dedi.

Trafikte uygunsuzluktan ceza kesildi

İ.K., "15-20 kilometre hızla yavaş yavaş 300-400 metre civarında gittim. Daha sonra çocuğumu indirdim. Arabaya bindik yolumuza devam ettik. İple bağlanmadı. Elbisesinin üzerindeki şeritleri ip zannediyorlar. Böyle bir şey yok. Ben trafikte uygunsuzluktan dolayı para cezası kesti. Para cezamızı ödeyeceğiz. Savcıya ifademizi verdik. Olayı olduğu gibi doğru bir şekilde anlattık. Benim gittiğim yerde trafik yoktu. Köy yoluydu. Zaten bunun şehirde başka yoğun bir yerde yapmam. Gene de yapmayacaktım. Ben çocukları çok severim. Para cezası oldu. Yaptığım işten pişmanım. Bisiklet taşıyıcı çok kaliteli ve sağlamdır. 100-150 kilogram taşıdığı söyledi satıcı firma" İfadelerine yer verdi.

Türkiye'nin Konuştuğu Baba ve Kız Görüntülendi...çocuğunu Aracın Arkasında Taşıyan Baba Konuştu

Haber Yayın Tarihi: 29.08.2018 09:11 Kaynak: İHACumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz indirimi müjdesi: Daha da inecek
Boşanma kararı alan Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki eşine "Beni seviyor musun?" sorusunu sordu Nazilli'de eğlence merkezinde çalışan yabancı uyruklu 8 kadın hasta çıktı