Türkiye nükleer silah üretir mi? Üretirse sonuçları ne olur? - Son Dakika

Türkiye nükleer silah üretir mi? Üretirse sonuçları ne olur?

14.11.2019 08:31
Türkiye nükleer silah üretir mi? Üretirse sonuçları ne olur?, System.String[]

Erdoğan’ın bu çıkışı, bazı çevrelerin de dile getirdiği gibi, nükleer silahlara sahip ülkelere karşı iç kamuoyuna yönelik basit bir tepki miydi ? Batı’nın ciddi uyarılarına rağmen Rus S-400 savunma sisteminden vazgeçmeyen Erdoğan’ın bir sonraki hedefi nükleer silah mı ?

"Birilerinin elinde nükleer başlıklı füze var ama benim elimde nükleer başlıklı füze olmasın. Ben bunu kabul etmiyorum"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eylül ayında yaptığı bir konuşmada sarfettiği bu sözler Türkiye'de gündemde yer edinmedi ancak uluslararası çevrelerde yankı buldu.

Türkiye nükleer silah üretir mi? Üretirse sonuçları ne olur?
Türkiye nükleer silah üretir mi? Üretirse sonuçları ne olur?

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Türkiye nükleer silah üretir mi? Üretirse sonuçları ne olur? - Son Dakika Dünya


Son Dakika

İş insanından şoke eden iddialar: 2 aracımı alıp geri vermedi, müstehcen sitelerde telefon numaramı paylaştı Cani koca, boşanmak isteyen Ukraynalı eşi Anna Butim'in yüzünü falçatayla parçaladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti