Son Dakika Haberleri: Türkiye Off-Road Şampiyonası

Türkiye Off-Road Şampiyonası

3 gün önce

Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın final etabı, Sinop'ta başladı.

Türkiye Off-Road Şampiyonası, System.String[]
Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın final etabı, Sinop'ta başladı.

İki gün sürecek yarışmaların ilk gününde 17 takım, Akliman mevkisindeki ormanlık alanda oluşturulan 20 etaplık 15 kilometrelik parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele verdi.

Yarışmanın ilk gününde Mehmet Vurulmuş- Mehmet Gözetleyen ikilisi birinci olurken, Salih Çarpışantürk-Hilal Köksal ikilisi de ikinci oldu. Erdoğan Kovancı-Gıuseppe Simone Agazzi ikilisi ise üçüncülüğü elde etti.

Şampiyonanın ikinci gün yarışları Bostancılı mevkisinde oluşturulan parkurda gerçekleştirilecek.

Sinop Off-Road Kulübü Başkanı Bülent Cevdet Durdu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sinop olarak çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptıklarını söyledi.

Ekiplerin yarışmada dereceye girebilmek için mücadele ettiklerini vurgulayan Durdu, "Şampiyonaya Sinop halkı büyük ilgi gösteriyor. İnşallah bir aksilik olmadan organizasyonu tamamlayacağız." ifadelerini kullandı.Türkiye-İsveç Maçının Biletleri Tükendi El Koyduğu Pamuk Şekerleri Ayaklarıyla Çiğneyen Zabıta Memuru Görevden Alındı

Fenerbahçeli Carlos Kameni ve Nabil Dirar'a Milli Davet! İlber Ortaylı: Türkiye ve Rusya Arasında Barış Yoksa Hayat Durur