Türkiye Oryantiring'de 4. Oldu - Son Dakika

Türkiye Oryantiring'de 4. Oldu

23.07.2017 18:11
Türkiye Oryantiring'de 4. Oldu

Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda (Deaflympics 2017) Oryantiring'de yarışan Türkiye takımı karma kategoride 4. oldu.

Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda (Deaflympics 2017) Oryantiring'de yarışan Türkiye takımı karma kategoride 4. oldu. 23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda Oryantiring'de oyunları Samsun Cumhuriyet Meydanı ve etrafındaki güzergahta devam etti. Müsabakayı seyirciler yoğun ilgi gösterdi. 5 ülke takımının katıldığı yarışmada Türkiye takımı 4. oldu.

Yarışmayı Melnyk İana, Sankin Oleksandr, Plakhotnık Dmytro ve Fedosıeıeva Hanna'dan oluşan Ukrayna takımı 1: 02.21 saniyelik zamanla kazandı. Yarışmada Rusya 2., Litvanya ise 3. oldu. Kadriye Demirci, Yusuf Emre Aydoğdu, Hakan Kayan ve Sevda Akdaş'dan oluşan Türkiye Oryantiring takımı ise 4. oldu.

Türkiye takımı etabı 1: 36.05 saniyede tamamlayabildi.

(Erdi Demür/İHA)

Türkiye Oryantiring'de 4. Oldu
Türkiye Oryantiring'de 4. Oldu
Türkiye Oryantiring'de 4. Oldu

Eğitim İş'ten Ödül Alan Sinan Meydan: 'Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılı Cumhuriyetimizin Olağanüstü Farklı Bir Yüzyıl Olacak' Eğitim İş'ten Ödül Alan Sinan Meydan: 'Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılı Cumhuriyetimizin Olağanüstü Farklı Bir Yüzyıl Olacak' 100. Yılında Türk- Yunan İlişkileri Kongresi Samsun'da Yapıldı 100. Yılında Türk- Yunan İlişkileri Kongresi Samsun'da Yapıldı Başkan Demir: 'Türkiye'nin en iyi gastronomisi Samsun'da' Başkan Demir: 'Türkiye'nin en iyi gastronomisi Samsun'da'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Türkiye Oryantiring'de 4. Oldu - Son Dakika


Advertisement