Ankara'da düzenlenen 'Türkiye Şehitlerini Anıyor' etkinliğinde gözyaşları sel oldu - Son Dakika

Ankara'da düzenlenen 'Türkiye Şehitlerini Anıyor' etkinliğinde gözyaşları sel oldu

2 ay önce

'Türkiye Şehitlerini Anıyor' etkinliği kapsamında Ankara'da anma programı düzenlendi. Şehit aileleri, müze ziyaretçileri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen anma etkinliğine, bir albayın yaptığı duygusal konuşma damga vurdu. Albayın konuşması esnasında salondakiler gözyaşlarına hakim olamadı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yürütülen 'Türkiye Şehitlerini Anıyor' etkinliği kapsamında Birinci Dünya Savaşı şehitleri Çavuş Tahir ve Er Mustafa anıldı. Programda bir albayın yaptığı konuşma esnasında çoğu katılımcının ağladığı görüldü.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yürütülen "Türkiye Şehitlerini Anıyor" etkinliği kapsamında Harbiye Askeri Müzesi ve Kültür Sitesi Komutanlığında Birinci Dünya Savaşı şehitleri Çavuş Tahir ve Er Mustafa, şehitlerin yakınları, müze ziyaretçileri ve öğrencilerin katılımıyla anıldı. Etkinlikte duygusal anlar yaşandı.

Ankara'da düzenlenen 'Türkiye Şehitlerini Anıyor' etkinliğinde gözyaşları sel oldu
Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 03:24 Kaynak: İHASon Dakika

Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı
YouTuber Berkcan Güven'den ilginç iddia: Taksim Dayı'yla video çekmek isteyince yeğenleri 50 bin TL istedi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri