Türkiye-Suriye sınırına zırhlı araçlarla birlikte 300 Rus askeri daha geldi - Son Dakika

Türkiye-Suriye sınırına zırhlı araçlarla birlikte 300 Rus askeri daha geldi

25.10.2019 15:15
Türkiye-Suriye sınırına zırhlı araçlarla birlikte 300 Rus askeri daha geldi, System.String[]

Rusya Savunma Bakanlığı Ankara ile Moskova arasında imzalanan Soçi mutabakatı çerçevesinde Suriye'ye 300'e yakın ek askeri polis yollandığını duyurdu. Bu askerlerin Çeçenya bölgesi'nden getirildiği belirtildi.

Rusya Savunma Bakanlığı Ankara ile Moskova arasında imzalanan Soçi mutabakatı çerçevesinde Suriye'ye 300'e yakın ek askeri polis yollandığını duyurdu. Bu askerlerin Çeçenistan bölgesinden getirildiği belirtildi.

Interfax haber ajansı Rus askerlerinin bölgede devriye gezeceğini ve Kürtlerin silahları ile birlikte Türkiye sınırının 30 kilometre güneyine inmesini sağlayacağını duyurdu.

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Türkiye-Suriye sınırına zırhlı araçlarla birlikte 300 Rus askeri daha geldi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Cristiano Ronaldo'nun koronavirüs testi negatife döndü Netflix, David Beckham ile belgeseli için 172 milyon TL'ye anlaşma sağladı Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi Bakan Pakdemirli ile enkaz altındaki Buse'nin duygulandıran diyaloğu: Köpekleri salın ben de kedi sesi çıkarayım Prof. Dr. Naci Görür, 6.6'lık depremle sarsılan İzmir'i uyardı: Şehir merkezinde de deprem olabilir Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak