Son Dakika Haberleri: Türkiye ve Belarus Buz Hokeyi Federasyon Başkanları Minsk'te Buluştu

Türkiye ve Belarus Buz Hokeyi Federasyon Başkanları Minsk'te Buluştu

8 gün önce

Dostluk maçı için Belarus'ta bulunan A Milli Erkek Buz Hokeyi Takımı'na kafile başkanlığı yapan Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Bülent Akay, Belarus Buz Hokeyi Federasyon Başkanı Siamion Shapira ile bir araya geldi.

Türkiye ve Belarus Buz Hokeyi Federasyon Başkanları Minsk'te Buluştu, System.String[]
Dostluk maçı için Belarus'ta bulunan A Milli Erkek Buz Hokeyi Takımı'na kafile başkanlığı yapan Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Bülent Akay, Belarus Buz Hokeyi Federasyon Başkanı Siamion Shapira ile bir araya geldi.

Türkiye Buz Hokeyi Federasyonundan yapılan açıklamaya göre başkent Minsk'teki toplantıda, Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Asbaşkanı Halit Albayrak ve genel sekreter Nasuh Kirit de hazır bulundu.

Toplantıda, her iki ülke için çok önemli bir başlangıç olduğu, sadece siyasi alanda değil buz hokeyi alanında da iki ülke arasında iş birliğinin artırılmasının önemi vurgulandığı belirtildi.

Ayrıca her iki ülkenin, tüm yaş kategorilerinde ortak kamp ve turnuvalar yapması, antrenör eğitimleri ve seminerleri, Türk antrenörlerin Belarus liginde görev alması konularında birlikte çalışma yapılmasının kararlaştırıldığı vurgulandı.

YORUMLAR


Dubaili Şirket, Türkiye'de 100 Bin Kişiyi İşe Alacak Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sanat, Ekonomi ve Savunma Sanayi Kadar Önemlidir

ABD'nin Yeni Türkiye Planı: Rusya ve İran ile Kurulan İttifak Koparılacak Fransız Futbolcu Bacary Sagna: Önceliğim Türkiye Yerine İngiltere'de Kalmaktı