Türkiye'ye yapılan saldırıları anlatan tabloyu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edecek - Son Dakika

Türkiye'ye yapılan saldırıları anlatan tabloyu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edecek

05.05.2022 11:18

Türkiye'ye yapılan saldırıları anlatan tabloyu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edecek Karaman'ın Kazımkarabekir ilçesinde bir hurdacı, üzerinde Türkiye'ye karşı yapılan saldırıları anlatan ahşap oyma tabloyu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edecek.

Türkiye'ye yapılan saldırıları anlatan tabloyu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edecek

KARAMAN - Karaman'ın Kazımkarabekir ilçesinde bir hurdacı, üzerinde Türkiye'ye karşı yapılan saldırıları anlatan ahşap oyma tabloyu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edecek.

İlçede hurdacılık işiyle uğraşan Halit Ordu, bir arkadaşı ile birlikte ahşap oymadan yaptıkları özel tabloyu paylaştığı sosyal medya hesabında çok sayıda beğeni alması durumunda 2023 seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verecek. Ordu, tablonun ortasındaki Türkiye haritasında altı yıldız bulunduğunu belirterek, "Her zaman Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi, Dünya'nın 5'ten büyük olduğunu anımsattık. Milletimizin 15 Temmuz'da darbe girişimine nasıl dur dediğini ifade ettik. FETÖ mensuplarının darbe girişiminden sonra üzerinden çıkan 1 ABD doları ile petrol savaşları ve Avrupa Birliği'ni gösteren simgeler koyduk" dedi.

"Tabloda 15 Temmuz başta olmak üzere ülkemize karşı yapılan oyun ve saldırıları gösteren simgeler bulunuyor"

Kazımkarabekir ilçesinde hurdacılık yapan Halit Ordu, "Cumhurbaşkanımızı ölümüne seviyoruz. Bu tabloda 15 Temmuz başta olmak üzere ülkemize karşı yapılan oyun ve saldırıları gösteren simgeler bulunuyor. Bir arkadaşımla birlikte aylarca emek vererek yaptığımız bu tabloyu sosyal medya üzerinden paylaşıma koyduk ve çok sayıda beğeni almasını bekliyoruz. Eğer beklediğimiz beğeni alırsa ahşap oymadan yaptığımız bu özel tabloyu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edeceğim. Sosyal medyada paylaştığımız tabloyu şimdiden binlerce kişi beğendi ve beğenmeye de devam ediyor" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Trabzon'da bir garip dolandırıcılık! Yaşlı kadınlarla ilişkiye girerek para kazama hayalleri kuran bir kişi parasını kaptırdı Trabzon'da bir garip dolandırıcılık! Yaşlı kadınlarla ilişkiye girerek para kazama hayalleri kuran bir kişi parasını kaptırdı Balıkesir'de yeraltından gelen sesler sonrası AFAD'dan inceleme: Heyelan bölgesinde olduğu tespit edilen mahalle tahliye ediliyor Balıkesir'de yeraltından gelen sesler sonrası AFAD'dan inceleme: Heyelan bölgesinde olduğu tespit edilen mahalle tahliye ediliyor Yunan güçleri, darbettiği kaçak göçmenlerin ellerini kelepçeleyip ölüme terk etti Yunan güçleri, darbettiği kaçak göçmenlerin ellerini kelepçeleyip ölüme terk etti
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Türkiye'ye yapılan saldırıları anlatan tabloyu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edecek - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement