Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası Kayseri'de Yapılacak - Son Dakika

Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası Kayseri'de Yapılacak

03.01.2012 11:40
Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası Kayseri'de Yapılacak, System.String[]

Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası, yarın Kayseri'de başlayacak.

Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası, yarın Kayseri'de başlayacak.

Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Metin Özen, yaptığı açıklamada, Boks Federasyonunun 2012 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası'nın yarın Kayseri'de başlayacağını belirtti.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde 9 Ocak Pazartesi günü sona erecek şampiyonaya yaklaşık 700 sporcunun katılacağını ifade eden Özen, "Yaptığımız dev organizasyonlara bir yenisini daha ekliyoruz. Yüzlerce sporcunun katılımıyla yarın başlayacak şampiyona, çok keyifli ve zevkli mücadelelere sahne olacak. Şampiyonada sporcular, yıldız bayanlar kategorisinde 13, genç bayanlar ve büyük bayanlar kategorilerinde 10 sıklette mücadele edecek" dedi.

- KAYSERİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası Kayseri'de Yapılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Tahir Elçi'nin öldürülmesi ve iki polisin şehit edilmesine ilişkin dava ertelendi Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu F.Bahçeli Samatta'nın "Bana Türkçe bir isim verin" paylaşımı büyük ilgi gördü Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti