Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası Sona Erdi - Son Dakika

Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası Sona Erdi

24.03.2019 13:56
Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası Sona Erdi, System.String[]

Türkiye Güreş Federasyonu faaliyet programında yer alan ve bu yıl Ordu'da düzenlenen Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası sona erdi.

Türkiye Güreş Federasyonu faaliyet programında yer alan ve bu yıl Ordu'da düzenlenen Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası sona erdi.

300 sporcunun kilolarında dereceye girmek için mindere çıktığı müsabakalarda heyecan yine en üst seviyedeydi. Milli takıma seçilmek için çok önemli bir kriter olan Türkiye Yıldızlar güreş Şampiyonası'nın son gününde repesaj, 3/5 ve final müsabakaları gerçekleştirildi. Şampiyonada 45 kiloda Ankara TEDAŞ'tan Tolga Özbek, 48 kiloda Koç Kağıt'tan Yusuf Demir, 51 kiloda İstanbul büyükşehir Belediyespor'dan Eray Şimşek, 55 kiloda Ankara TEDAŞ'Tan Süleyman Konak, 60 kiloda Ankara TEDAŞ'tan Alihan Öksüz, 65 kiloda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan İsmet Çiftçi, 71 kiloda Ordu Büyükşehir Belediyespor'dan M. Halit Özmuş, 80 kiloda Antalya ASAT'tan İsmail Küçüksolak, 92 kiloda Antalya ASAT'tan Ömer Ağtaş, 110 kiloda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor'dan M. Emin Demir sıkletlerinde birinci oldular.

Şampiyonada Ankara TEDAŞ, 130 madalya ile takım halinde birincilik elde etti. Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü 124 madalya ile ikinci olurken, İstanbul Büyükşehir Belediyespor da toplam 91 madalya ile üçüncülüğü aldı. - ORDU

Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası Sona Erdi
Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası Sona Erdi

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası Sona Erdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Mesut Özil imza töreninde duyurdu: Fenerbahçe'de en çok Pelkas'ı beğeniyorum Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti Kamerun'da yolcu otobüsüyle kamyon çarpıştı! Alevlerin yükseldiği kazada 53 kişi öldü, 29 kişi yaralandı Yusufeli Barajı'nın inşaatında 4 milyon metreküplük beton kullanılarak rekor kırıldı Antalya'da inanılmaz görüntü: Denizdeki balık fırtınanın etkisiyle 60 metre uzaklıktaki evin balkonuna uçtu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Kısıtlamalar ne zaman kalkar?" sorusuna yanıt: Son durumu Kabine toplantısı sonrasında açıklarız Galatasaray, Diagne'nin transferi için West Bromwich'le anlaşma sağladı Keban HES, 2020'de ülke ekonomisine 450 milyon dolar katkı sundu