Türkiye Yüzü Gülgökçe - Son Dakika

Türkiye Yüzü Gülgökçe

09.01.2015 14:49
Türkiye Yüzü Gülgökçe, System.String[]

Semra Ecer, Türkiye'deki marka çalışmasında oyuncu model Gülgökçe Korkmaz ile çalışma kararı aldı.

Model oyuncu Gülgökçe Korkmaz ile çalışmaya daha önceki referanslarının ve Türk basınında yer alan seviyeli haberlerinin etkili olduğunu söyleyen Ecer "Gülgökçe Korkmaz, bu ülkenin en başarılı yüzlerinden biri. Aynı zamanda dev bir Alman araba markasının daha önceden yüzü olması çalışmamızda etkili oldu. Takılarımı çok iyi taşıdığına inanıyorum" dedi.

Gülgökçe Korkmaz; Alemin Kralı, Arka Sokaklar, Zengin Kız Fakir Oğlan, Ayıkla Pirincin Taşını, Mutfak, Ebenizin Sekiz Günü, Osmanlı Tokadı ve Aşkın Bedeli gibi yapımlarda görev aldı. Genç model, golf oynuyor, ata biniyor, yakın dövüş sporları ile ilgileniyor ve aynı zamanda senaryo yazıyor.

New York Gilbert Albert Gallery' de geçtiğimiz yıl düzenlediği sergisi ile büyük yankı uyandıran Semra Ecer'in kızı Ceylan Ecer de; Leonardo di Caprio, ünlü baseball oyuncusu Alexander Rodriguez ve Monica Belluci'nin Art Dealerliğini yapıyor.
Semra Ecer; dünyanın en büyük ve prestijli üç müzayede evinden biri olan Phillips de Pury'nin kurucusu Simon de Pury ile yeni bir proje geliştirdiklerinin de müjdesini verdi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Türkiye Yüzü Gülgökçe - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Merkez Bankası, faiz oranlarını 10,25'ten yüzde 15'e yükseltti Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Birinci dönem sınavları iptal olmadı, 31 Aralık'tan sonra yapılacak Son Dakika! TBMM'ye saldırı düzenlemek isterken yakalanan DHKP-C'li Mulla Zincir 23 yıl 42 ay, Eylem Yücel 22 yıl 42 ay hapse mahkum edildi Ayhan Akman'dan, yeğeni Ali Akman için transfer yanıtı: Fatih Terim'e sözümüz var Korona test kuyruğunu protesto eden adam hastane önünde soyundu HES kodu zorunluluğu esnaf için yeni bir kazanç kapısı oldu Bursaspor'da 15 futbolcu sokağa çıkma yasağına takılıyor Türk bilim insanı Uğur Şahin'den koronavirüs aşısı müjdesi: Dağıtıma 25 Aralık'tan önce başlayabiliriz