Türkmen: "Ali Koç Herkese Sataştı" - Son Dakika

Türkmen: "Ali Koç Herkese Sataştı"

06.01.2012 11:15
Türkmen:

SPORX ÖZEL.OZAN ŞİŞLİ Kulüpler Birliği toplantısından basına yansıyan gelişmeler içerisinde en ilgi çekici noktalardan biri Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç'un, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'e "Sezon başında açılışa çağırırken iyiydik de şimdi mi kötü olduk?" ve "Siz Galatasaray kongre üyesisiniz" şeklinde çıkışlarda bulunmasıydı.

SPORX ÖZEL: OZAN ŞİŞLİ

Kulüpler Birliği toplantısından basına yansıyan gelişmeler içerisinde en ilgi çekici noktalardan biri Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç'un, Ordu spor Başkanı Nedim Türkmen'e "Sezon başında açılışa çağırırken iyiydik de şimdi mi kötü olduk?" ve "Siz Galatasaray kongre üyesisiniz" şeklinde çıkışlarda bulunmasıydı. Biz de Sporx olarak Orduspor başkanını arayarak bu tavır konusundaki fikirlerini aldık...

Nedim Türkmen yaşananları "Fenerbahçe camiası çok gergin. Ali Bey toplantı boyunca sadece bize değil, herkese sataştı. Trabzon heyetiyle neredeyse kavga edecekti. Adnan Öztürk'le de tartışma yaşadı. Her seferinde tartışmanın sonunda özür diledi, olaylar tatlıya bağlandı. Ben bunu içinde bulundukları psikolojiye bağlıyorum" şeklinde değerlendirdi.

Türkmen, Ali Koç'un kendisine yöneltiği "Siz Galatasaray kongre üyesisiniz" ifadesi için de şöyle konuştu: "Böyle saçma şey olur mu? Oradaki birçok Anadolu kulübü başkanı yıllar öncesinde bir İstanbul kulübünün üyesi olmuş. Zaten benim bir şey söylememe gerek kalmadan diğer başkanlar bu konuya değindi."

"KONU MANKENİ OLMAYIZ"

Orduspor Başkanı, kulüp olarak tavırlarını ise " Aziz Yıldırım'ı bugüne kadar hep, bir spor kulübüünn ekonomik büyümesi anlamında idol olarak gördüğümü söylemişimdir, halen öyledir. Ama biz Orduspor olarak hiçbir ortamda konu mankeni olmayız. Görüşlerimizi aktarırız. Evrensel hukuk kurallarına uygun davranmayan karşısında bizi bulur" sözleriyle dile getirdi.

Nedim Türkmen 58. maddede yapılacak değişikliklerin daha önce Orduspor olarak yaptıkları teklif baz alınarak yapılacağını da sözlerine ekledi.

Türkmen: Ali Koç Herkese Sataştı

- Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor Türkmen: 'Ali Koç Herkese Sataştı' - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı