Turknet'in Anketine Göre Şampiyon Trabzonspor - Son Dakika

Turknet'in Anketine Göre Şampiyon Trabzonspor

09.01.2011 18:01
Turknet'in Anketine Göre Şampiyon Trabzonspor, System.String[]

Turknet'in Www.benderimki.com Kamuoyu Araştırması Platformu Üzerinden Yaptırdığı Anket, Futbolseverlerin Türkiye Spor Toto Süper Ligi Hakkındaki Düşüncelerini Ortaya Koydu.

TurkNet'in www.benderimki.com kamuoyu araştırması platformu üzerinden yaptırdığı anket, futbolseverlerin Türkiye Spor Toto Süper Ligi hakkındaki düşüncelerini ortaya koydu. www.turk.net'te yayınlanan anket sonuçlarına göre, bu sene Trabzonspor şampiyon olacak.

TurkNet için 1.650 futbolseverin katılımıyla yapılan "Futbolseverler Türkiye Spor Toto Süper Ligi Hakkında Neler Düşünüyor?" konulu araştırma sonuçlarına göre, her iki kişiden biri bu sene Trabzonspor'un şampiyon olacağını düşünüyor. Trabzonspor'u Fenerbahçe, Bursaspor ve Beşiktaş izliyor.

Taraftarlar, önümüzdeki sene Şampiyonlar Ligi'ne Trabzonspor'un gideceğini tahmin ediyor. UEFA'ya katılması en çok beklenen takım ise Beşiktaş. Bu sene ligden düşmesi beklenen takımların başında Kasımpaşa geliyor. Her 5 kişiden 4'ü Kasımpaşa'nın ligden düşeceğini belirtiyor. Bucaspor, Sivasspor ve Konyaspor da düşme ihtimali yüksek takımlar arasında görülüyor.

Takımlardaki başarısızlıkların nedenleri hakkında da çeşitli görüşler mevcut. Örneğin, Beşiktaş'ta istenilen performansın yakalanamamasının nedeni olarak, teknik direktör Schuster'in takımın oyun düzenini doğru kurgulamaması ve maçlarda doğru oyunculara yer vermemesi gösteriliyor. Diğer nedenler ise oyuncuların performansındaki düşüş ve takımın yeteri kadar azimli olmaması şeklinde sıralanıyor.

Katılımcılar, Anadolu takımlarının başarısının en öncelikli nedeni olarak, büyük takımların kötü oynamasını görüyorlar. Havuzdan (Digitürk ve İddia) para kazanmaları, altyapıdan başarılı oyuncuların yetişmesi ve daha başarılı teknik direktörlerin takımları yönetmesi, ön plana çıkan diğer nedenler arasında gösteriliyor.

"Teknik direktörler sezon sonuna kadar kalır mı?" sorusuna verilen yanıtlarda ise ağırlıklı olarak Trabzonspor'un teknik direktörü Şenol Güneş yeri en sağlam kişi olarak ön plana çıktı.

Turknet'in Anketine Göre Şampiyon Trabzonspor

Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Turknet'in Anketine Göre Şampiyon Trabzonspor - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Pentagon'dan Türkiye ve Afganistan açıklaması: Verilecek desteğin detayları görüşülüyor 23:47 Pentagon'dan Türkiye ve Afganistan açıklaması: Verilecek desteğin detayları görüşülüyor Fatih Terim'in istediği futbolcular ortaya çıktı! Milli Takım'da yerden yere vurulan Kenan Karaman da listede 23:31 Fatih Terim'in istediği futbolcular ortaya çıktı! Milli Takım'da yerden yere vurulan Kenan Karaman da listede Mermer ocağında feci ölüm! İş makinesi operatörü, işçinin ölümüne neden oldu 23:04 Mermer ocağında feci ölüm! İş makinesi operatörü, işçinin ölümüne neden oldu
Yeğeniyle yasak ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu olaydan yıllar sonra spor salonunda darbedildi 22:03 Yeğeniyle yasak ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu olaydan yıllar sonra spor salonunda darbedildi Evinin bahçesinde kenevir yetiştiren 85 yaşındaki kadın gözaltına alındı 21:22 Evinin bahçesinde kenevir yetiştiren 85 yaşındaki kadın gözaltına alındı Yeni normalleşme adımlarına itiraz eden Mehmet Ceyhan'a tepki yağıyor 20:17 Yeni normalleşme adımlarına itiraz eden Mehmet Ceyhan'a tepki yağıyor
Son Dakika: 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! İşte sokak kısıtlamasının da kaldırıldığı 4 yeni adım 19:05 Son Dakika: 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! İşte sokak kısıtlamasının da kaldırıldığı 4 yeni adım Sezgin Baran Korkmaz, Türkiye'ye iade edilecek mi? Viyana Mahkemesi'nden açıklama var 18:28 Sezgin Baran Korkmaz, Türkiye'ye iade edilecek mi? Viyana Mahkemesi'nden açıklama var
Advertisement